20:36 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (141)

  Panašu, kad maištingoji hercogienė ruošėsi nepaprastam gyvenimui, dar būdama po Jos Didenybės sparnu, ir fiksavo visas paslaptis bei rūmų intrigas

  VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl svarsto galimybę ištraukti savo pagrindinį kozirį ir parodyti pasauliui dienoraščius, kuriuos ji rašė nuo pirmos gyvenimo karališkuosiuose rūmuose dienos.

  Žinia, kad netrukus pasirodys princo Hario ir Megan Markl autobiografija, sujaudino visuomenę: karališkųjų ekspertų publikacijoje bus pristatyta "Megxit" versija, paremta Sasekso hercogų žodžiais. Tačiau dabar paaiškėjo, kad Markl taip pat svarsto galimybę išleisti skandalingesnį rankraštį.

  Kaip rašo leidinys "Daily Mail", Megan Markl nori paviešinti asmeninius dienoraščius, kur ji surinko visą kompromatą karališkajai šeimai. Apie tai papasakojo vienas artimiausių žvaigždės draugų.

  Anot šaltinio, po sunkaus santykių su karališkąja šeima nutrūkimo ir sunkaus gyvenimo rūmuose, Markl svajoja "pasiimti mikrofoną" ir atskleisti visuomenei savo mintis apie tai, kas įvyko. Be to, hercogienė vargu ar bus patenkinta kitų žmonių parašyta knyga — ji yra iš tų, kurie visada kalba savo vardu.

  Artimi Markl pažįstami įsitikinę, kad ji tikrai gali parašyti bestselerį, primindami, kad Markl universitete studijavo literatūrą.

  Kad ir kaip būtų, kol kas visa tai lieka tik intriguojančiais gandais. Šiuo metu Markl galvoja, kaip išsaugoti savo santuoką — anksčiau leidinys "Life&Style" pranešė, kad hercogienė ir princas Haris kreipėsi į šeimos psichologą.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (141)

  Dar šia tema

  Megan Markl pasirodė per televiziją ir visus nuvylė
  Megan Markl padarė karalienei staigmeną ir vėl pažeidė protokolą
  Slaptos nuotraukos iš Megan Markl ir princo Hario vestuvių dienos sužavėjo gerbėjus
  Princas Haris rado naują rimtą darbą
  Tylos įžadai: princai Haris ir Viljamas nebebendrauja vienas su kitu
  Tegai:
  karališkoji šeima, Megan Markle

  Svarbiausios temos