04:57 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Šeštadienį buvęs prezidentas Barakas Obama tiesioginio eterio metu studentams skirtame renginyje sukritikavo dabartinę valdžią dėl kovos su pandemija

  VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas, reaguodamas į kritiką dėl kovos su koronavirusu šalyje, apkaltino Baraką Obamą nekompetentingumu, praneša RIA Novosti.

  Šeštadienį buvęs prezidentas Barakas Obama tiesioginio eterio metu studentams skirtame renginyje sukritikavo dabartinę valdžią dėl kovos su pandemija. Jis pareiškė, kad rimtai atsakingi žmonės "net nebando apsimesti, kad žino, ką daro".

  "Pasiklausykite, jis buvo nekompetentingas prezidentas, viskas, ką galiu pasakyti, tai yra be galo nekompetentinga", — sakė Trampas, sekmadienį kalbėdamas Baltuosiuose rūmuose.

  Vėliau Trampas ėmė pulti Baraką Obamą savo Twitter.

  "Obamos administracija yra viena korumpuočiausių ir nekompetentingiausių JAV istorijoje. Atminkite, kad jis ir mieguistasis Džo [Džo Baidenas, kuris buvo Obamos viceprezidentas — Sputnik] — tai priežastys, kodėl aš esu Baltuosiuose rūmuose!!!" — rašė Trampas.

  Naujausiais Džonso Hopkinso universiteto duomenimis, JAV užregistruota 1,47 mln. koronaviruso atvejų, mirė 85 tūkst. žmonių.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 4,5 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 307 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Trampas svarstys COVID-19 įstatymo projektą dėl sankcijų Kinijai
  Trampas teigia esąs nusivylęs Kinija
  Tegai:
  koronavirusas, Barakas Obama, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos