19:44 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2200)

  Anksčiau JAV prezidento Donaldo Trampo administracija nurodė JAV Gynybos departamentui ir CŽV išsiaiškinti, ar Kinijos valdžia ir Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) neslėpė informacijos apie COVID-19 pandemijos pradžią

  VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. JAV valstybės sekretorius Maikas Pompėjas teigė, kad JAV nepadarė didelės pažangos nustatant koronaviruso atsiradimo šaltinį, ir kaltino KLR nenoru teikti informaciją.

  "Mes nepadarėme didelės pažangos (tyrime), palyginti su tuo, kur buvome prieš kelias savaites. Kinijos komunistų partija nuolat klaidina ir atsisako suteikti informaciją Vakarams. Mes ne kartą prašėme padėti nustatyti, iš kur virusas kilo", — sakė jis transliacijos "SiriusXM Patriot" metu.

  Anksčiau JAV prezidento Donaldo Trampo administracija nurodė JAV Gynybos departamentui ir CŽV išsiaiškinti, ar Kinijos valdžia ir Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) neslėpė informacijos apie COVID-19 pandemijos pradžią.

  Trampas taip pat teigė, kad Amerika svarsto versiją, jog koronavirusas atsirado Kinijoje, Uhano laboratorijoje, ir ketina nustatyti jo kilmę.

  Amerikos prezidentas grasino Kinijai, jei paaiškės, kad Pekinas sąmoningai leido COVID-19 protrūkį. Anksčiau Kinijos užsienio reikalų ministerija pareiškė, kad Kinija nuo pat pradžių turėjo atvirą ir atsakingą poziciją skelbdama duomenis apie koronaviruso infekcijos epidemiją.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 4,5 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 307 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2200)

  Dar šia tema

  JAV pradėjo tiekti naftą Baltarusijai
  Pompėjas: Rusija ir JAV gali kartu kovoti su pandemija
  Tegai:
  koronavirusas, Kinija, JAV

  Svarbiausios temos