18:49 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2168)

  Kinijos prezidentas pabrėžė, kad šalis pasisako už visapusišką visuotinio reagavimo į pandemiją vertinimą, kad būtų galima apibendrinti patirtį ir užpildyti spragas po to, kai epidemija bus kontroliuojama visame pasaulyje

  VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. Kinija ragina atlikti išsamų pasaulinį reagavimo į pandemiją auditą po to, kai bus įveikta COVID-19, sakė Kinijos prezidentas Si Dzinpingas, praneša RIA Novosti.

  "Koronavirusą tikrai įveiksime. Tačiau tokio tipo ekstremalios situacijos nežada būti paskutinės. Būtina tobulinti pasaulinę sveikatos sistemą, didinti reagavimą į ekstremalias situacijas visuomenės sveikatos srityje, sukurti atsarginių centrų, kurie koordinuotų kovos su epidemijomis priemones globaliu ir regioniniu mastu", — sakė jis.

  Kartu Kinijos prezidentas pabrėžė, kad šalis pasisako už visapusišką visuotinio reagavimo į pandemiją vertinimą, kad būtų galima apibendrinti patirtį ir užpildyti spragas po to, kai epidemija bus kontroliuojama visame pasaulyje.

  Anot jo, toks auditas turėtų būti atliekamas prižiūrint PSO.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 4,5 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 307 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2168)

  Dar šia tema

  Mokslininkai įvertino koronaviruso perdavimo pavojų pokalbio metu
  Kinija nedalyvaus derybose su JAV ir Rusija dėl strateginės ginkluotės
  Tegai:
  patikrinimas, koronavirusas, Kinija

  Svarbiausios temos