18:04 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2167)

  Anot jo, pandemijos pabaigoje reikės atidžiai išanalizuoti, kaip tai įvyko, įvertinti pasekmes ir išmokti pamokas ateičiai, o tam reikia visų šalių solidarumo

  VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija yra nepakeičiama, pavieniui COVID-19 nenugalėsime, sakė JT generalinis sekretorius Antonijas Guteresas, rašo RIA Novosti autorė Jelizaveta Isakova.

  "PSO yra būtina. Tam reikia didelių išteklių, kad padėtume besivystančioms šalims. Tai yra pagrindinis mūsų rūpestis. Kadangi turime užtikrinti silpniausios sistemos grandies tvirtumą. Ir tai nėra jokių dalomųjų dokumentų klausimas, tai yra mūsų bendrų interesų supratimo klausimas. Vieni mes to nepadarysime", — sakė jis.

  Anot jo, pandemijos pabaigoje reikės atidžiai išanalizuoti, kaip tai įvyko, įvertinti pasekmes ir išmokti pamokas ateičiai, o tam reikia visų šalių solidarumo.

  "Tarptautinė bendruomenė turi veikti solidariai ir kartu sustabdyti virusą ir įveikti skaudžias pasekmes. Negalima apleisti ateities, kuri yra kupina baimių. Mes arba laimėsime, arba pralaimėsime kartu", — padarė išvadą JT generalinis sekretorius.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 4,5 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 315 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2167)

  Dar šia tema

  Pompėjas: JAV nepadarė pažangos tiriant COVID-19 kilmę
  "AirBaltic" atnaujino skrydžius tarp Vilniaus ir Rygos
  Trijose turgavietėse buvo atliktos patikros dėl karantino taisyklių laikymosi
  Tegai:
  koronavirusas, JT Generalinė Asamblėja, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), Antonio Guterresas

  Svarbiausios temos