19:15 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2174)

  Saviizoliacijos metu Donaldo Trampo patarėjos garderobas patyrė reikšmingų pokyčių: romantiškas sukneles ir tobulus kostiumus pakeitė patogūs kombinezonai

  VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. Būdama saviizoliacijoje Amerikos prezidento dukra Ivanka Tramp nusprendė pakeisti savo stilių: nuo šiol JAV vadovo patarėja vilki tik pačius praktiškiausius ir patogiausius drabužius, kurie vargu ar būtų jos spintoje prieš koronaviruso pandemiją.

  Baltųjų rūmų pripažinta "suknelių karalienė" nusprendė pakeisti savo kvalifikaciją. JAV prezidento dukra neišbandė savo jėgų kulinarijoje ir nepadegė sporto salių, siekdama idealių formų, kaip tai darė kai kurios įžymybės, tačiau pasirinko kelią su mažiausia rizika ir tiesiog pakeitė savo garderobą. Bet net tai nustebino gerbėjus.

  Karantino metu Ivankos Tramp stilius patyrė didelių pokyčių: dabar vyresniąją Donaldo Trampo dukrą gerbėjai pavadino "darbininkų klasės karaliene".

  View this post on Instagram

  A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

  Naujas Ivankos įvaizdis susitikimo su Amerikos ūkininkais metu nustebino visuomenę: vietoj įprastų suknelių ir verslo kostiumų Tramp pasirodė apsivilkusi patogiu juodu amerikietiško prekės ženklo "Kenneth Cole" kombinezonu.

  Socialinių tinklų vartotojai padarė prielaidą, kad karantino metu Ivanka paleido asmeninį stilistą ir davė laisvę savo fantazijai, nes kiekvienas naujas patarėjos įvaizdis išsiskiria laisvumu ir artumu paprastiems žmonėms.

  Tačiau labiausiai gerbėjus sujaudino tas faktas, kad susitikimo metu Tramp iš dalies nepaisė asmeninio saugumo priemonių: Ivanka užsidėjo apsauginę kaukę, tačiau pamiršo atsinešti pirštines.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2174)

  Dar šia tema

  Skarlet Johanson suvaidino Ivanką Tramp juokingoje reklamoje
  Tegai:
  saviizoliacija, JAV, Ivanka Tramp

  Svarbiausios temos