20:01 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau JAV generalinis prokuroras Viljamas Baras apkaltino Amerikos telekomunikacijų bendrovę "Apple" bendradarbiavimu su Rusija ir Kinija, bandant, jo manymu, organizuoti piliečių stebėjimą

  VILNIUS, gegužės 19 — Sputnik. JAV vykdo didžiausią pasaulinį stebėjimą internete ir yra didžiausia įsilaužėlių imperija pasaulyje. Vašingtonas turėtų nedelsdamas nutraukti šiuos veiksmus, antradienio pranešime sakė Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovas Zhao Lijian, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau JAV generalinis prokuroras Viljamas Baras (William Barr) apkaltino Amerikos telekomunikacijų bendrovę "Apple" bendradarbiavimu su Rusija ir Kinija, bandant, jo manymu, organizuoti piliečių stebėjimą.

  "Tiesą sakant, būtent JAV vykdo didžiausią pasaulinio masto stebėjimą ir duomenų vagystes tinkle, būtent jos yra didžiausia įsilaužėlių imperija pasaulyje", — teigė diplomatas.

  Anot jo, Pekinas ragina JAV laikytis atitinkamų JT rezoliucijų dėl teisės į privatumą skaitmeniniame amžiuje ir nedelsiant nutraukti plataus masto pasaulinį stebėjimą internete.

  "Mes taip pat raginame kai kuriuos JAV valdininkus nustoti šmeižti Kiniją", — sakė jis.

  Dar šia tema

  Kinija nedalyvaus derybose su JAV ir Rusija dėl strateginės ginkluotės
  Kinija ragina atlikti pasaulinį reagavimo į pandemiją auditą
  Tegai:
  Rusija, Apple, kibernetinis saugumas, kibernetinės atakos, Kinija, JAV

  Svarbiausios temos