20:11 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau paaiškėjo, kad JAV Senato teismų komitetas birželį pradės rengti FTB tyrimą dėl Donaldo Trampo kampanijos štabo

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas mano, kad demokratų nuolatiniai bandymai apkaltinti visus oponentus ryšiais su Rusija yra "psichinio nukrypimo" požymis, praneša RIA Novosti.

  Trampas prisiminė Tulsi Gabbard, kuri dalyvavo lenktynėse dėl demokratų kandidatų į prezidentus. Dėl savo pozicijos daugeliu klausimų, kurie dažnai prieštaravo bendrai demokratų linijai, ji ne kartą buvo kritikuojama partijos narių.

  "Pažiūrėkite, kaip jie užsipuolė senatorę Tulsi Gabbard. Jie sakė — "tu Rusijos agentė". Aš jos nepažįstu, bet žinau, kad ji nėra Rusijos agentė. Vėliau jie užsipuolė Žaliųjų partijos gydytoją (lyderę) Džilę Stein (Jill Stein) — sakė, kad ji yra Rusijos agentė, aš jos nepažįstu, bet žinau, kad ji nėra Rusijos agentė. Šie žmonės serga. (JAV Atstovų rūmų pirmininkė Nensi) Pelosi yra serganti moteris. Ji turi daug psichikos problemų", — antradienį sakė Donaldas Trampas žurnalistų akivaizdoje.

  Anksčiau paaiškėjo, kad JAV Senato teismų komitetas birželį pradės rengti FTB tyrimą dėl Donaldo Trampo kampanijos štabo.

  Sausio mėnesį Gabbard pateikė ieškinį buvusiai demokratų kandidatei į prezidentus Hilarei Klinton už tai, kad ji anksčiau buvo pavadinta "Rusijos numylėtine". Politikė jai padarytą žalą įvertino 50 milijonų dolerių.

  Spalio mėnesį Klinton interviu "Campaign HQ podcast" išvadino Gabbard "mėgstama Rusijos kandidate", o 2016 metais Žaliųjų partijos kandidatę Džilę Stein — "Rusijos agente". Abi kandidatės pasipiktino dėl Klinton pareiškimų ir pavadino ją "karo kurstytoja ir korupcijos įsikūnijimu".

  Dar šia tema

  Neonacių grupuotės vadovas pasirodė esąs paauglys iš Estijos
  Merkel plėtos gerus santykius su Rusija
  Tegai:
  Federalinis tyrimų biuras (FTB), Rusija, JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos