04:54 2020 Gegužės 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (81)

  Prieš dvejus metus gerbėjai visame pasaulyje sustingo prie ekranų ir stebėjo vienos gražiausių vestuvių per karalystės istoriją transliaciją. Kaip maištingieji hercogai paminėjo šią dieną pandemijos metu, pasakojo karališkasis insaideris

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl paminėjo antrąsias vestuvių metines: kaip hercogai atšventė šią dieną siautėjančios koronaviruso pandemijos metu, tapo žinoma iš slapto šaltinio žodžių.

  2018 metų gegužės 19 dieną įvyko "metų vestuvės" — meilės triumfas tarp Didžiosios Britanijos princo Hario ir aktorės Megan Markl, vestuvių transliaciją stebėjo beveik du milijardai žmonių visame pasaulyje. Šiuo metu maištingieji hercogai įsikūrė naujame name Kalifornijoje, bandydami susitaikyti su karalystės skolininkų likimu ir ieškodami naujų galimybių užsidirbti. Bet tai netrukdė porai atšvęsti savo meilės šventę ir prisiminti, kaip viskas prasidėjo.

  Apie tai, kaip princas Haris ir Megan Markl praleido svarbią dieną, tapo žinoma iš leidinio "Harper's Bazaar" pranešimų: pasak šaltinių, pora paėmė poilsio dieną ir praleido šią dieną su sūnumi Arčiu, net neišeidami iš namų.

  "Tai yra geriausias laikas bendrauti tarpusavyje. Jie nesuplanavo jokių darbo reikalų, atšaukė visus suplanuotus susitikimus ir skambučius. Jie, kaip dauguma mūsų, izoliavosi, todėl nusprendė tiesiog pasivaikščioti po savo prašmatnaus dvaro teritoriją", — pažymėjo insaideris.

  Taip pat galima padaryti prielaidą, kad pora sulaukė draugų sveikinimų "Zoom", nes vaizdo skambučiai jau seniai įžengė į poros gyvenimą. Būtent taip jie atšventė sūnaus Arčio gimtadienį: paskambino karalienei Elžbietai II ir Kembridžo hercogams ir užpūtė žvakes ant mažylio gimtadienio torto. Be to, Markl perskaitė savo sūnui pasaką ir tuo sujaudino gerbėjus.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (81)

  Dar šia tema

  Princas Haris ir Megan Markl nutraukia ryšius su kai kuriais laikraščiais
  Megan Markl pasirodė per televiziją ir visus nuvylė
  Megan Markl padarė karalienei staigmeną ir vėl pažeidė protokolą
  Princesės dienoraščiai: Megan Markl paskelbs kompromatą karališkajai šeimai
  Tegai:
  vestuvės, Didžioji Britanija, JAV, karališkoji šeima, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos