20:36 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Europos ekonomikos komisaras pažymėjo, kad reikia padaryti viską, kas įmanoma, kad būtų suteikta pagalba turizmo pramonei, kuri ypač pietų Europoje "svariai prisideda prie metinio ekonomikos produktyvumo"

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. ES svarsto galimybę suteikti pagalbą įmonėms, kurios atsidūrė sunkioje padėtyje dėl koronaviruso ir negauna paramos iš savo šalių vyriausybių, sakė Europos ekonomikos komisaras Paolo Gentilonis Vokietijos laikraščiui "Handelsblatt".

  "Mes svarstome galimybę į savo atkūrimo planą įtraukti naują įrankį: pagalbą likvidumo srityje įmonėms, negaunančioms paramos savo gimtojoje šalyje", — teigė jis.

  "Tai svarbu visos Europos pramonės grandims, pavyzdžiui, automobilių pramonei. Jei viena grandis iškrenta, tai turi įtakos ir kitoms", — pridūrė jis.

  Jis taip pat pažymėjo, kad reikia padaryti viską, kas įmanoma, kad būtų suteikta pagalba turizmo pramonei, kuri ypač pietų Europoje "svariai prisideda prie metinio ekonomikos produktyvumo".

  Vokietija ir Prancūzija anksčiau pasiūlė įsteigti 500 milijardų eurų dydžio fondą, skirtą Europos ekonomikai atkurti, sakė Vokietijos kanclerė Angela Merkel bendroje spaudos konferencijoje vaizdo formatu su Prancūzijos prezidentu Emanueliu Makronu.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 4,8 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 321 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Dar šia tema

  EK pateikė Lietuvai rekomendacijas pasaulinės pandemijos kontekste
  Paskelbta mirčių statistika Europoje
  Tegai:
  parama, įmonės, koronavirusas, ES

  Svarbiausios temos