21:22 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Anot laikraščio, gegužės 18 dienos vakare Tantaros regiono vadovas Jaime Rolando Urbina Torres gėrė su draugais, kai nacionalinės policijos agentai atvyko jų patikrinti

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Vakarų Peru Kastrovireinos provincijos meras atsigulė į karstą ir apsimetė mirusiu, kad jo nenubaustų už komendanto valandos ir kitų karantino priemonių pažeidimus, praneša vietos laikraštis "Comercio".

  Anot laikraščio, gegužės 18 dienos vakare Tantaros regiono vadovas Jaime Rolando Urbina Torresas gėrė su draugais, kai nacionalinės policijos agentai atvyko jų patikrinti. Jis bandė slėptis karste, kad policija manytų, jog jis mirė nuo koronaviruso. Likusieji padarė tą patį. Vėliau žiniasklaidoje pasirodė Urbino Torreso, gulinčio atvirame karste su kauke ant veido, nuotrauka.

  Tačiau policijos pareigūnų apgauti nepavyko, Urbinas Torresas ir jo draugai buvo sulaikyti ir išvežti į policijos nuovadą. Kaip pažymėta, meras buvo neblaivus.

  Tuo tarpu vietos gyventojai ne kartą kaltino rajono vadovą, kad rimtai nevertina situacijos su koronavirusu ir nesiima priemonių kovoti su infekcija.

  Vienas iš vietinių gyventojų leidiniui teigė, kad iš 54 karantino dienų Urbina Torresas buvo Tantaroje tik aštuonias dienas. Pats rajono vadovas šiuos tvirtinimus neigia ir teigia, kad iš rajono jis išvykdavo tik spręsdamas problemas.

  Iš viso Peru buvo nustatyta daugiau nei 100 tūkstančių COVID-19 atvejų, 3024 žmonės mirė, daugiau kaip 40 tūkstančių buvo išgydyti. Karantinas šalyje galioja iki gegužės 24 dienos, tačiau komendanto valandos jau sutrumpintos daugelyje regionų: jei iš pradžių šis režimas veikė nuo 18 val. vakaro iki 4 val. ryto, tai nuo gegužės 11 dienos jis prasideda 20 val. vakaro. Šiauriniuose regionuose apribojimai yra vienodi — nuo 16 val. iki 4 val. ryto.

  Koronaviruso veikimo laikas įvairiomis sąlygomis
  © Sputnik /
  Koronaviruso veikimo laikas įvairiomis sąlygomis
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Dar šia tema

  Estijoje įvardyta suma, išleista sienos su Latvija apsaugai per karantiną
  Surplys priminė apie karantino režimo pokyčius
  Nepatogumai — minimalūs: kaip nuo birželio 1 pasikeis karantino taisyklės Lietuvoje
  Tegai:
  karantinas

  Svarbiausios temos