18:27 2020 Lapkričio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (133)

  Megan Markl "varžovė" paviešino retą nuotrauką, kurioje pademonstravo neleistiną karališkosios šeimos narei laisvumą

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Princo Viljamo žmona Keitė Midlton suneramino karališkosios šeimos gerbėjus: oficialioje rūmų Instagram paskyroje buvo pastebėta drąsi hercogienės iškirptė.

  Jos Didenybė griežtai žiūri į viską, kas yra susiję su aprangos kodo klausimais. Kiekvienas karališkasis asmuo turėtų suprasti, kad rūmuose yra tam tikros "mados žaidimo" taisyklės, kur draudžiama daryti ryškų makiažą ir segėti mini sijonus, o palaidinėse turi būti užsegtos visos sagos. Ir jei anksčiau visiems paliepimams prieštaravo Megan Markl, dabar savavališkumą ėmė rodyti karalienės favoritė.

  Naujasis Midleton įrašas Instagram sukėlė daug apkalbų internete: provokuojama hercogienės nuotrauka suneramino britus, kurie atprato nuo "rūmų laisvumų" po to, kai Keitės konkurentė Megan Markl atsisakė karališkųjų titulų.

  Hercogienė buvo nufotografuota tuo metu, kai tvarkė sodą ir sodino augalus projektui RHS "RHS Back to Nature Garden". Nuotraukoje hercogienė atrodė kasdieniškai: džinsai, sportbačiai ir chaki spalvos medvilniniai marškinėliai.

  Bet labiausiai britus nustebino drąsi favoritės iškirptė: marškinėliai su keliomis atsegtomis sagomis apnuogino "draudžiamą zoną".

  Temos:
  Karališkosios naujienos (133)

  Dar šia tema

  Keitė Midlton su "vampyrų" suknele ir auskarais pribloškė britus
  Atskleista laimingos Keitės Midlton ir princo Viljamo santuokos paslaptis
  Keitė Midlton paskelbė fotosesiją savo sūnaus Luiso gimtadienio proga
  Princesės dienoraščiai: Megan Markl paskelbs kompromatą karališkajai šeimai
  Tegai:
  Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Keitė Midlton

  Svarbiausios temos