23:54 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1878)

  Pagrindinis akcentas keliaujant į Jungtinę Karalystę bus būtent kelionės mažomis grupėmis automobiliu, o ne dideliais autobusais

  VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Ekspertai pasakojo, kaip turizmas JK pasikeis po koronaviruso pandemijos, praneša ATOP.

  Keliautojai perorientuojami į naujus turizmo formatus, prognozuoja Tatjana Chorešok, "VisitBritain" atstovybės Rusijoje direktorė.

  JK, laipsniškai panaikinus apribojimus, pasikeis turizmas.

  Anot ekspertės, pagrindinis turizmo produktų pokyčių variklis bus turistų saugumas. Visų pirma būtina išlaikyti socialinį atstumą, laikytis sanitarinių reikalavimų — dėvėti kaukes. Pasikeis apgyvendinimo ir dezinfekavimo principai viešbučiuose ir restoranuose.

  Didžiausia paklausa bus turizmo produktų, kurie bus itin saugūs. Visų pirma, individualūs turai ir išvykos ​​mažomis, daugiausia šeimos, grupėmis, sako ji.

  Todėl pagrindinis akcentas keliaujant į Jungtinę Karalystę bus būtent kelionės mažomis grupėmis automobiliu, o ne dideliais autobusais. Taip pat padidės automobilių nuomos ir kelionių mikroautobusais, kuriuose telpa ne daugiau kaip 15 poilsiautojų, paklausa.

  "Pokovidinė" paklausa taip pat paveiks turistų pasirinkimą apgyvendinti JK.

  "Turistai sieks apsistoti mažuose viešbučiuose pagal "nakvynės ir pusryčių" sistemą, arba, jei kalbama apie prabangos segmentą, paklausa pasislinks į viešbučių dvarų ir viešbučių pilių pusę", — sakoma "VisitBritain".

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1878)

  Dar šia tema

  Karantinas baigiasi. Kur keliauti atostogų?
  Ispanija turistus ketina priimti nuo birželio pabaigos
  Tegai:
  turizmas, koronavirusas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos