05:57 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  2017 metais Ukrainos kovos su korupcija institucijos susidomėjo projekto išlaidų padidėjimu, todėl įtariant pasisavinimą buvo sulaikyti septyni žmonės, tarp kurių buvo rangovų bendrovės atstovų ir pasieniečių

  VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Ukrainoje užtvaro pasienyje su Rusija statyba atidėta iki 2025 metų, pranešė RIA Novosti su nuoroda į "StateWatch".

  Kijevas
  © Sputnik / Стрингер

  Anksčiau projekto "Siena" įgyvendinimas buvo pakartotinai atidėtas dėl sukčiavimo lėšomis.

  Anot organizacijos, perkėlimo poreikis susijęs su finansavimo sumažėjimu, statybinių medžiagų ir paslaugų kainų padidėjimu.

  "Remiantis informacija, kurią valstybinė organizacija "StateWatch" gavo iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos, projekto "Siena" įgyvendinimą planuojama atidėti dar 4 metams ir baigti iki 2025 metų", — sakoma pranešime.

  Idėja atsiriboti nuo Rusijos pirmą kartą išsakyta 2015 metais Arsenijaus Jaceniuko vyriausybėje. Anot jo, fortifikacijos projektas padės "apsiginti nuo Rusijos invazijos". Projektas turėjo būti baigtas 2018 metais, o biudžetas sudarė 4,1 milijardo grivinų (150 milijonų dolerių). Vėliau finansavimas buvo kelis kartus sumažintas, o pabaigos data — atidėta.

  2017 metais Ukrainos kovos su korupcija įstaigos susidomėjo projekto išlaidų padidėjimu, todėl įtariant pasisavinimą buvo sulaikyti septyni žmonės, tarp kurių buvo rangovų bendrovės atstovų ir pasieniečių.

  Tegai:
  siena, Rusija, Ukraina

  Svarbiausios temos