12:10 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (89)

  Anot maištininkės artimos aplinkos, ji iškart suprato, kad tapo pagrindiniu taikiniu nesąžiningame monarchų žaidime, dėl to ji nusprendė bėgti

  VILNIUS, gegužės 25 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl įsitikinusi, kad ji tapo sąmokslo auka karalystėje: būtent tokią skandalingo pabėgimo priežastį įvardijo maištininkės artima aplinka.

  Visas pasaulis sulaikė kvapą, laukdamas Sasekso hercogų autobiografijos, kurią karališkųjų rūmų ekspertai užrašys, remdamiesi pačių hercogų pasakojimais, išleidimo. Be to, insaideriai pareiškė, kad Markl nusprendė išleisti savo asmeninius dienoraščius, kurie atskleis visą tiesą apie rūmų gyventojus. Toks pareiškimas labai įkaitino situaciją ir truputį praskleidė aktorės gyvenimo karalystėje paslapties uždangą.

  Kaip pranešė leidinys "Sunday Times", Megan Markl pabėgo iš Britanijos tik dėl vienos priežasties — dėl karališkojo sąmokslo. Apie tai papasakojo artimi maištingųjų hercogų draugai.

  "Ji iš pačių pradžių jautėsi svetima. Tai ne tas gyvenimas, prie kurio ji įpratusi, todėl ji svajojo ištrūkti", — pažymėjo šaltiniai.

  Anonimai taip pat pridūrė, jog kai Markl laukėsi mažojo Arčio, ją buvo nuspręsta izoliuoti nuo visuomenės Frogmore House dvare, kur ji jautėsi kaip belaisvė. Be to, hercogienė bijojo, kad karališkoji šeima gali pakenkti jos reputacijai Holivude, skleisdama apie ją melagingą informaciją. Visa tai paskatino porą persikelti, nes jie negalėjo kovoti su sąmokslininkais.

  Nuo 2020 metų balandžio Sasekso hercogai nustojo vykdyti savo karališkąsias pareigas. Šiuo metu pora tapo skolininke 11 metų laikotarpiui ir yra įpareigota rūmams sumokėti didžiulę pinigų sumą.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (89)

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kaip Megan Markl ir princas Haris paminėjo savo metines izoliacijoje
  Drąsi Keitės Midlton iškirptė apstulbino manieringuosius britus
  Atsiprašau, Čarlzai: princas Haris rado "naują tėvą" Holivude
  Tegai:
  Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Megan Markle

  Svarbiausios temos