21:27 2020 Liepos 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2116)

  Anksčiau JAV prezidentas Donaldas Trampas teigė svarstantis galimybę surengti G7 aukščiausiojo lygio susitikimą Kemp Deivido rezidencijoje, netoli Vašingtono, ir mano, kad tai yra "atsitiesimo" po pandemijos ženklas

  VILNIUS, gegužės 25 — Sputnik. Dėl koronaviruso JAV atidės G7 aukščiausiojo lygio susitikimą Vašingtone nuo birželio 10 dienos iki mėnesio pabaigos, sakė JAV prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Robertas O'Brajenas (Robert O'Brien).

  "G7 aukščiausiojo lygio susitikimas, jei jis vyks asmeniniu formatu, ir, mūsų manymu, jis įvyks, tai birželio pabaigoje. Manau, kad esame arti piko [koronaviruso paplitimo — Sputnik] — jei dar ne ten — Vašingtone", — sakė jis interviu CBS, primindamas, kad iš pradžių aukščiausiojo lygio susitikimą ketinta surengti birželio 10 dieną.

  Anot jo, visus G7 lyderius domina asmeninis susitikimas, o ne virtuali konferencija.

  Rusijos URM
  © Sputnik / Владимир Сергеев

  "Mes pasirūpinsime, kad visi būtų išlaikę testus [dėl koronaviruso — Sputnik], įsitikinsime, kad situacija yra saugi, kad vadovai galėtų atvykti čia į Vašingtoną. <...> Mes svarstome apie birželio pabaigą dėl pasaulio lyderių logistikos, informacijos apie saugumą ir renginių planavimą", — pridūrė O'Brajenas.

  Anksčiau JAV prezidentas Donaldas Trampas teigė svarstantis galimybę surengti G7 aukščiausiojo lygio susitikimą Kemp Deivido rezidencijoje, netoli Vašingtono, ir mano, kad tai yra "atsitiesimo" po pandemijos ženklas.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 5,2 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 341 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2116)

  Dar šia tema

  Antrasis Obama. Žiniasklaida priminė, kad Trampas pandemijos metu žaidė golfą
  Kinija įvertino JAV pareiškimus dėl KLR noro pavogti vakciną nuo COVID-19
  Tegai:
  koronavirusas, G7, JAV

  Svarbiausios temos