16:19 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot jo, incidentą net sunku pavadinti perėmimu, nes tai reiškia, kad orlaivio vadai verčia atlikti kokius nors veiksmus: užkerta kelią, verčia pakeisti kryptį ar aukštį

  VILNIUS, gegužės 27 — Sputnik. Pilotas Anatolijus Andronovas pakomentavo, kaip Rusijos "Su-35" perėmė amerikiečių lėktuvą, praneša RIA Novosti.

  Jis pažymėjo, kad, sprendžiant iš vaizdo įrašo, atstumas tarp naikintuvų nebuvo pavojingas, nes net ir tokiu atstumu orlaivis gali lengvai atlikti manevrus ir tęsti saugų skrydį.

  Anot jo, incidentą net sunku pavadinti perėmimu, nes tai reiškia, kad orlaivio vadai verčia atlikti kokius nors veiksmus: užkerta kelią, verčia pakeisti kryptį ar aukštį.

  "Kas nutiko vaizdo įraše? Na, netoliese pasirodė lėktuvas, skraidė netoliese, ir kas?" — komentare "Večerniaja Moskva" teigė ekspertas.

  Šeštasis JAV karinis jūrų laivynas pranešė apie žvalgybinio lėktuvo "Poseidon P-8A" perėmimą iš dviejų Rusijos naikintuvų "Su-35".

  JAV kariuomenė Rusijos ekipažų veiksmus laiko neprofesionaliais. Jie jautė, kad "Su-35" suspaudė "P-8A" iš abiejų pusių ir neleido "saugiai manevruoti".

  JAV karinis jūrų laivynas kelis kartus paskelbė, kad Rusijos naikintuvai perima jų orlaivius. Paskutinis toks incidentas įvyko balandį. Gynybos ministerija pabrėžė, kad Rusija visus savo skrydžius vykdo laikydamasi tarptautinių taisyklių.

  Dar šia tema

  Die Welt įvardijo pralaimėtoją dėl JAV pasitraukimo iš Atviro dangaus sutarties
  "Poseidon": ruošiamas pirmasis "Teismo dienos torpedų" startas
  Tegai:
  naikintuvai, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos