21:31 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Beveik visos Amerikos žiniasklaidos priemonės, taip pat vadinamoji naujoji žiniasklaida, kuriai priklauso Twitter, stojo į demokratų pusę, mano politologas Vladimiras Šapovalovas

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Konfliktas tarp dabartinio JAV prezidento ir Twitter — dalis priešrinkiminės situacijos, kuri dabar yra šalyje, interviu Sputnik radijui sakė politologas, Maskvos valstybinio pedagoginio universiteto Istorijos ir politikos instituto direktoriaus pavaduotojas Vladimiras Šapovalovas.

  Twitter
  © Sputnik / Александр Кряжев

  "Beveik visos žiniasklaidos priemonės, įskaitant ir vadinamąją naująją žiniasklaidą, į kurią įeina Twitter, yra demokratų pusėje. Ir šioje situacijoje veiksmai, kurių Twitter ėmėsi Trampo atžvilgiu, tai yra, iš esmės apkaltindami jį neobjektyvia, nepatikrinta, melaginga informacija ir pateikdami atitinkamus komentarus apie prezidento pasisakymą Twitter, tai yra informacinės kampanijos prieš Trampą elementas artėjant rinkimams. Tai yra, iš tiesų, Twitter užėmė visiškai aiškią partijos poziciją demokratų pusėje prieš dabartinį šalies prezidentą — respublikoną", — pareiškė jis.

  Šapovalovas mano, kad Twitter uždarymas mažai tikėtinas, tačiau pažymėjo, kad šis konfliktas greičiausiai įsibėgės.

  "Noriu pabrėžti, kad konfliktas turi tik netiesioginį ryšį su žodžio laisve ir žodžio laisve internete. Tai konfliktas, susijęs su rinkimais ir tuo, kad dabartinis prezidentas yra persekiojamas įvairiais informacijos kanalais", — apibendrino jis.

  Mikrotinklaraščių servisas "Twitter" Trampo įsakymą dėl socialinių tinklų pavadino "politiškai angažuotu".

  Kalbama apie įsakymą, kuris, pasak prezidento, skirtas išimti iš socialinių tinklų apsaugą nuo pretenzijų dėl turinio.

  Anksčiau socialinis tinklas Twitter įvardijo, kad viename iš Trampo pranešimų buvo nurodytas melas, ir po juo nurodė įspėjamąjį ženklą su nuoroda į straipsnį, kuriame sakoma, kad prezidentas melavo. Trampas reaguodamas grasino griežtai sureguliuoti arba visiškai "uždaryti" socialinius tinklus, jei šie ir toliau slopins konservatorių balsus.

  Dar šia tema

  Trampas nurodė paspartinti afroamerikiečio mirties sulaikymo metu tyrimą
  Mineapolio valdžia dėl riaušių prašo Nacionalinės gvardijos paramos
  Tegai:
  Twitter, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos