05:15 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Indijos žiniasklaidoje pasirodžiusiame vaizdo įraše galima pamatyti, kaip viena iš beždžionių kramto vieną iš pavogtų rinkinių mėginiams surinkti

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Kelios beždžionės Indijos Utar Pradešo valstijoje užpuolė laborantą, kuris į laboratoriją nešė pacientų, galbūt užsikrėtusių COVID-19, kraujo mėginius, pavogė tris tyrimus ir pabėgo, praneša laikraštis "India Today".

  Incidentas įvyko penktadienį Mejeruto medicinos koledže. Gydytojai baiminasi, kad jei mėginiuose buvo koronavirusas, jis gali būti perduotas beždžionėms. Medikai taip pat pažymėjo, kad ir anksčiau pasitaikė atvejų, kai beždžionės pavogė iš šio centro įvairius daiktus.

  ​​Indijos žiniasklaidoje pasirodžiusiame vaizdo įraše galima pamatyti, kaip viena iš beždžionių kramto vieną iš pavogtų rinkinių mėginiams surinkti.

  Valstijos policija patvirtino, kad beždžionės pavogė galimų COVID-19 nešiotojų kraujo mėginius ir kad beždžionės nebuvo sugautos net ir informavus Miškų departamentą.

  Valdžia pradėjo įvykio tyrimą.

  Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota beveik 5,7 milijono ligos atvejų, mirė daugiau kaip 357 tūkst.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik /
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)
  Tegai:
  koronavirusas, Indija, beždžionė

  Svarbiausios temos