05:31 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Berniukai, matyt, pažiūrėjo filmą apie Žmogų-vorą, tačiau realiame gyvenime voro įkandimas vos nesukėlė tragedijos

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Trys broliai panorėjo tapti superdidvyriais ir leido nuodingam vorui — juodajai našlei — įkąsti jiems, rašo leidinys "Daily Star".

  Incidentas įvyko Bolivijos Čajantos provincijoje: aštuonerių, dešimties ir dvylikos metų berniukai rado juodąją našlę ir privertė ją jiems įkąsti — vaikai manė, kad vorų įkandimas pavers juos superdidvyriais.

  Bet berniukai netapo Žmogumi-voru. Vaikų savijauta pablogėjo: jie pradėjo jausti stiprų raumenų skausmą ir spazmus, skrandžio dieglius, greitą širdies plakimą. Motina tai pamačiusi nedelsdama nuvežė juos į vietinę ligoninę.

  Gydytojai davė broliams vaistų, tačiau tai nepadėjo. Todėl jie buvo perkelti į kitą ligoninę, tačiau net ir ten gydytojai negalėjo padėti vaikams.

  Jiems buvo suteikta pagalba trečiojoje ligoninėje, La Paso mieste. Berniukams davė priešnuodžio, tik po jo broliai pasijuto geriau. Po penkių dienų berniukai buvo išrašyti iš ligoninės.

  Juodosios našlės nuodai yra 15 kartų stipresni už barškuolės gyvatės nuodus. Šie vorai paprastai nėra agresyvūs ir jie retai tampa žmonių mirties priežastimi.

  Dar šia tema

  Kauno rajono gyventojas per skelbimus internete prekiavo nuodingais vorais
  Šuns galva su kojomis: nufilmuotas neįprastas Ekvadoro voras
  Britanijoje lietuvis neteko teisių, nes dėl voro sukėlė eismo įvykį
  "Žmogus-voras", norėdamas palaikyti protestuotojus, užkopė į dangoraižį
  Tegai:
  vaikai, voras

  Svarbiausios temos