22:54 2020 Liepos 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau JAV prezidentas Twitter rašė, kad, nepaisant koronaviruso pandemijos, jis nori rengti viršūnių susitikimą visa apimtimi, "numatytomis datomis"

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pareiškė, kad ketina atidėti G7 aukščiausiojo lygio susitikimą iki rugsėjo ir pakviesti į jį dar keturias šalis, įskaitant Rusiją, praneša RIA Novosti.

  "Prezidentas papasakojo keletą naujienų apie G7, kurias jis leido mums naudoti. Jis atidėjo susitikimą iki rugsėjo mėnesio ir planuoja pakviesti Rusiją, Pietų Korėją, Australiją ir Indiją", — teigia žurnalistai.

  "Man neatrodo, kad G7 yra pakankamai reprezentuojantis tai, kas vyksta pasaulyje. Tai labai pasenusi šalių grupė", — teigė Donaldas Trampas.

  Stalinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Кирилл Каллиников

  Baltųjų rūmų strateginės komunikacijos padalinio vadovė Alyssa Farah savo ruožtu teigė, kad išplėstinės šalių grupės viršūnių susitikimas leis aptarti su KLR susijusius klausimus.

  "Ji sakė, kad (aukščiausiojo lygio susitikimas) suvienys mūsų tradicinius sąjungininkus ir leis kalbėti apie tai, kaip elgtis su Kinija", — sakoma pranešime.

  Anksčiau Trampas Twitter rašė, kad, nepaisant koronaviruso pandemijos, jis nori rengti viršūnių susitikimą visa apimtimi, "numatytomis datomis". Iš pradžių planuota, kad viršūnių susitikimas įvyks birželio 10–12 dienomis. Baltieji rūmai vėliau sakė, kad viršūnių susitikimas įvyks iki mėnesio pabaigos.

  Dar šia tema

  Ekonomistas: Baltijos šalys galėtų uždirbti milijardus iš prekybos su Rusija
  Taikant "Europos gelbėjimo planą" uždirbs Rusija
  Tegai:
  Kinija, JAV, Rusija, G7, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos