22:27 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2350)

  Buvusio Belgijos karaliaus anūkas pažeidė visas saviizoliacijos sąlygas ir surengė linksmą susitikimą su draugais: dabar 27 pasilinksminimo dalyviai karantinuojasi

  VILNIUS, birželio 1 — Sputnik. Belgijos karaliaus Filipo sūnėnas princas Joachimas tapo pagrindiniu bulvarinių leidinių herojumi: nepaisydamas pandemijos, jaunasis aristokratas surengė vakarėlį su draugais ir užsikrėtė koronavirusu.

  Koronaviruso testas
  © Sputnik / Денис Абрамов

  Karališkosios šeimos atstovas išvyko į Ispaniją darbo reikalais, apie tai pranešė Belgijos karališkieji rūmai. Tačiau ispanų bulvariniai leidiniai "atskleidė" kitas įdomesnes princo viešnagės svetimoje žemėje detales: Joachimas, įsimylėjęs merginą iš Kordobos, kartu su mylimąja buvo pastebėtas privačiame vakarėlyje.

  Kaip pranešė leidinys "Hello", princas Joachimas linksminosi saviizoliacijos metu: princas ne tik pažeidė visas PSO taisykles ir rekomendacijas, bet ir užsikrėtė COVID-19.

  Pažymima, kad vakarėlyje, be princo, dalyvavo 26 žmonės, o tai prieštarauja visoms karantino taisyklėms, nes valdžia leido dalyvauti tik 15. Dabar visi draugai karantinuojasi.

  Ir jei iš pradžių rūmų atstovai mėgino paneigti tokį dalyvių skaičių, po to jie susitaikė su neišvengiamybe. Be to, princas suskubo "atgailauti" prieš visuomenę.

  "Atsiprašau už tai, kad savo kelionės metu nesilaikiau visų saviizoliacijos priemonių. Šiuo sunkiu metu nenorėjau padaryti žalos. Labai atsiprašau už savo poelgį ir priimsiu visas pasekmes", — tokį pranešimą per savo advokatą perdavė Joachimas.

  Laimei, maištininko tėvai neužsikrėtė: princo Lorano ir princesės Astrid tyrimai parodė neigiamą rezultatą.

  Manau, kad užsikrėčiau koronavirusu. Veiksmų planas.
  © Sputnik /
  Manau, kad užsikrėčiau koronavirusu. Veiksmų planas.
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2350)

  Dar šia tema

  Tyrimas: moterys nuo koronaviruso nukentėjo labiau nei vyrai
  Trampas koronavirusą pavadino "dovana nuo Kinijos"
  Lietuvoje patvirtintų koronaviruso atvejų skaičius artėja prie 1680
  Tegai:
  karantinas, saviizoliacija, COVID-19, karališkoji šeima, Belgija

  Svarbiausios temos