13:23 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešta, kad Niujorko valdžia anksčiau pratęsė komendanto valandą iki sekmadienio, vykstant neramumams

  VILNIUS, birželio 7 — Sputnik.  Niujorko meras Bill de Blasio paskelbė, kad mieste atšaukta komendanto valanda, nes šeštadienio protestai vyko taikiai, praneša RIA Novosti.

  Niujorko valdžia anksčiau pratęsė komendanto valandą iki sekmadienio, vykstant neramumams.

  "Niujorkas: atšaukiame valandą nuo šios minutės. Vakar ir vakar vakare mūsų miesto gyventojai pasirodė geriausiai. Rytoj žengiame pirmąjį žingsnį link atidarymo", — "Twitter" parašė meras.

  Anksčiau Niujorko valstijos gubernatorius Andrew Cuomo teigė, kad miesto valdžia pradės atšaukinėti dėl koronaviruso pandemijos mieste nustatytus apribojimus birželio 8 dienos. Kaip anksčiau sakė gubernatorius, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonės galės atnaujinti darbą mieste. Restoranai ir barai veiks.

  Be to, nuo kito pirmadienio mieste atnaujins statybas, atsidarys įmonės, užsiimančios žemės ūkio veikla, žvejyba ir medžiokle, daugybė pramonės sričių. Kaip ir tikėtasi, apie 400 tūkst. žmonių galės grįžti į darbą. Darbuotojai turės nešioti kaukes, kai kurios įmonės tikrins dėl  koronaviruso infekcijos.

  Iš pradžių Niujorko valstijoje dėl koronaviruso padėtis buvo daug blogesnė nei kitose valstijose. Pačiomis blogiausiomis dienomis per dieną valstybėje mirė daugiau nei 700 žmonių, daugiau kaip 3 tūkst. buvo paguldyta į ligoninę.

  Po afroamerikiečio Džordžo Floido mirties suėmimo metu pastarosiomis dienomis po JAV miestus po mirties Mineapolyje nuslūgo protesto ir riaušių banga. Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame policija antrankius uždėjo Floidui, pargriovė jį ant žemės ir keliu prispaudė kaklą. Floidas vaizdo įraše kelis kartus sako, kad negali kvėpuoti, vėliau nurimsta. Jis mirė intensyvios terapijos metu. Prasidėjus riaušėms, keturi policininkai buvo atleisti, o vienas iš jų buvo apkaltintas žmogžudyste.

  Dar šia tema

  Trampas teigia, kad policija prieš protestuotojus nenaudojo guminių kulkų
  Twitter užblokavo Trampo komandos vaizdo įrašą apie Floidą
  Trampas padėkojo teisėsaugos pareigūnams už veiksmus per protestus Vašingtone
  Tegai:
  protestai, Niujorkas

  Svarbiausios temos