17:34 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Amerikos žiniasklaida pranešė, kad prezidentas Donaldas Trampas planuoja iš Vokietijos išvesti beveik 9 500 Amerikos tarnautojų iš beveik 35 000

  VILNIUS, birželio 8 — Sputnik. Vokietijos vyriausybė negavo oficialios informacijos iš Vašingtono apie planus išvesti dalį kariuomenės iš šalies, sakė Vokietijos kabineto atstovas Štefenas Zeibertas (Steffen Seibert), praneša RIA Novosti.

  Anksčiau Amerikos žiniasklaida pranešė, kad prezidentas Donaldas Trampas planuoja iš Vokietijos išvesti beveik 9,5 Amerikos tarnautojų 9,5 tūkst. iš beveik 35 tūkst.

  "Mes laukiame oficialios informacijos iš Vašingtono šiuo klausimu. Kai tai įvyks, mes pateiksime pareiškimą", — pirmadienį sakė Zeibertas.

  Šalies užsienio reikalų ministerijos atstovas Kristoferis Burgeris (Christopher Burger) pridūrė, kad "vyriausybėje yra vienybė" ir saugumo politikos klausimais turėtų būti tęsiamas glaudus bendradarbiavimas tiek NATO viduje, tiek su JAV. Jis pridūrė, kad Berlynas mano, jog NATO yra svarbi Vokietijos ir Europos saugumo dalis.

  Dar šia tema

  Lietuvos kariuomenėje mažėja apribojimų tarnybai ir pratyboms
  Nacių "dovanos": kaip naciai žudė po atsitraukimo
  Tegai:
  kariuomenė, JAV, Vokietija

  Svarbiausios temos