10:43 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Savo ruožtu NATO pratybose dalyvavo 17 valstybių narių ir dvi aljanso partnerės, dalyvavo apie 30 karinių laivų, iki 30 lėktuvų ir sraigtasparnių, taip pat apie 3 tūkst. kariškių

  VILNIUS, birželio 14 — Sputnik. Baltijos laivyno "Iskander" operatyviniai-taktiniai kompleksai buvo naudojami pratybose Kaliningrado srityje, Šiaurės Atlanto aljansui vykdant "BALTOPS-2020" pratybas Baltijos jūroje, pranešė Vakarų karinės apygardos spaudos tarnyba.

  Savo ruožtu NATO pratybose dalyvavo 17 valstybių narių ir dvi aljanso partnerės, dalyvavo apie 30 karinių laivų, iki 30 lėktuvų ir sraigtasparnių, taip pat apie 3 tūkst. kariškių.

  "Planuojamų mokymų metu Baltijos laivyno "Iskander" įgulos vykdė slaptą patekimą į nurodytą vietą, kur, įrengę paleidimo pozicijas, atliko elektroninius vienkartinius ir grupinius paleidimus į taikinius, imituojančius raketų paleidiklius, aerodromus, gynė taikinius ir sąlyginius priešo komandų postus. Baltijos laivyno pajėgų kovinio rengimo veikla vyksta atsižvelgiant į Baltijos jūroje vykstančias Šiaurės Atlanto aljanso šalių "BALTOPS 2020" pratybas", — sakoma pranešime.

  Koviniai laivyno raketų junginio skaičiavimai buvo atlikti radiacinio ir cheminio užterštumo sąlygomis rajone, taip pat atstumiant sąlyginio priešo ir žvalgybos grupių "puolimą".

  Ypatingas dėmesys buvo skiriamas skaičiavimų ir padalinių koordinavimo gerinimui, personalo, vykstančio į šias zonas, profesiniams įgūdžiams, ir karinių transporto priemonių maskuotei.

  Pratybose dalyvavo daugiau nei 200 kariškių, apie 20 karinės ir specialiosios technikos vienetų.

  Dar šia tema

  Rusijos gynybos ministerija prižiūri NATO pratybas Baltijos jūroje
  Rusijos deputatas apie NATO pratybas Baltijos jūroje: mes negalime būti abejingi
  Tegai:
  pratybos, Iskander, Kaliningradas, NATO

  Svarbiausios temos