18:53 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Leidinys primena, kad praėjusį mėnesį "The Washington Post" citavo šaltinius, kurie teigė, kad JAV prezidento administracijoje buvo svarstoma galimybė atlikti pirmąjį branduolinį bandymą nuo 1992 metų

  VILNIUS, birželio 16 — Sputnik. JAV Senato ginkluotųjų pajėgų komitetas patvirtino 10 milijonų dolerių skyrimą projektams, susijusiems su branduolinių bandymų atlikimui reikalingo laiko sutrumpinimu, įgyvendinti, pranešė "Hill".

  Kitų metų gynybos biudžeto projekto pakeitime, kurį pasiūlė respublikonų senatorius Tomas Kotonas (Tom Cotton), bus numatyta mažiausiai 10 milijonų dolerių "projektams, susijusiems su branduolinių bandymų atlikimui reikalingo laiko sutrumpinimu, įgyvendinti".

  Leidinys primena, kad praėjusį mėnesį "The Washington Post" citavo šaltinius, kurie teigė, kad JAV prezidento administracijoje buvo svarstoma galimybė atlikti pirmąjį branduolinį bandymą nuo 1992 metų.

  Leidinyje pažymėta, kad branduolinių bandymų atlikimo klausimas buvo aptartas departamentų, susijusių su nacionalinio saugumo klausimais, atstovų susitikime, vykusiame gegužės 15 dieną. Diskusijos priežastis buvo administracijos tvirtinimai, kad Rusija ir Kinija neva išbandė mažos galios branduolinius ginklus.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: JAV oro pajėgų naikintuvas sudužo prie Didžiosios Britanijos krantų
  JAV du vaikai žuvo automobilyje, kol tėvas miegojo namuose
  Rusijos URM: JAV smogė visiems saugumo ramsčiams Europoje
  Tegai:
  bandymai, branduoliniai tyrimai, JAV

  Svarbiausios temos