18:10 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Princas Čarlzas koronaviruso testą atliko kovo 25 dieną ir jis pasirodė esąs teigiamas. Princas izoliavosi, jam liga pasireiškė lengva forma

  VILNIUS, birželio 17 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princas Čarlzas, kuriam anksčiau buvo diagnozuota koronavirusinė infekcija, teigė, kad po šios ligos jo uoslės ir skonio pojūčiai nevisiškai atsigavę, praneša laikraštis "Independent".

  Antradienį princas Čarlzas kartu su žmona Kamila apsilankė Glosterio ligoninėje ir aptarė su medicinos darbuotojais jų darbą koronaviruso pandemijos metu. Vienas susitikime dalyvavusių ligoninės darbuotojų Džefas Milsas (Jeff Mills) teigė, kad pokalbio metu Čarlzas pasidalino savo asmenine patirtimi apie kovą su koronavirusu.

  "Jis taip pat papasakojo apie uoslės ir skonio praradimą ir tai, kad jis vis dar jaučia, kad šie pojūčiai dar neatsigavo", — sakė Milsas.

  Princas Čarlzas koronaviruso testą atliko kovo 25 dieną ir jis pasirodė esąs teigiamas. Princas izoliavosi, jam liga pasireiškė lengva forma.

  Jo žmonos Kamilos tyrimai nepatvirtino COVID-19. Kovo pabaigoje 71-erių britų princas nutraukė saviizoliacijos režimą. Princo atstovas spaudai pranešė, kad jis geros būklės ir "laikosi vyriausybės rekomendacijų".

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 8 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 439 tūkst. žmonių.

  Koronavirusas — mitai ir tiesa
  © Sputnik
  Koronavirusas — mitai ir tiesa
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  PSO vadovas paskelbė apie mokslo proveržį gydant koronavirusą
  "Tai nėra sprintas, tai — maratonas". Skvernelio kalba karantino atšaukimo proga
  Tegai:
  Didžioji Britanija, koronavirusas

  Svarbiausios temos