00:21 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip pat britų aktorius išgarsėjo savo vaidmenimis filmuose "Svetimas" ir "Penktasis elementas" ir gavo BAFTA apdovanojimą

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Filmų "Žiedų valdovas", "Hobitas", "Svetimas" ir "Penktasis elementas" žvaigždė seras Ianas Holmas mirė eidamas 89-uosius gyvenimo metus JK, praneša britų leidinys "The Guardian" su nuoroda į aktoriaus agentą.

  Pranešama, kad Holmas mirė penktadienio rytą ligoninėje, artimųjų apsuptyje. Anot leidinio, jo negalavimai buvo susiję su Parkinsono liga.

  Ianas Holmas gimė 1931 metais JK, Esekso grafystėje. Per savo ilgą karjerą kine jis sugebėjo gauti BAFTA apdovanojimą ir buvo nominuotas Oskaru. 1998 metais Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II jam suteikė riterio titulą.

  Aktorius išgarsėjo visame pasaulyje suvaidinęs hobito Bilbo Beginso vaidmenį filmo trilogijoje "Žiedų valdovas", kurią režisavo Piteris Džeksonas. Taip pat vienas garsiausių jo darbų kine buvo androido vaidmuo filme "Svetimas" ir Vito Kornelijaus vaidmuo filme "Penktasis elementas".

  Aktorius buvo vedęs keturis kartus, jis turi penkis vaikus.

  Tegai:
  aktorius, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos