17:37 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Straipsnį apie tai, kad pirmoji Ukrainos ponia Jelena Zelenskaja užsikrėtė koronavirusu, leidinys iliustravo kadru iš filmo

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Turkijoje populiarus laikraštis "Hurriyet" per klaidą "sutuokė" Ukrainos prezidentą Vladimirą Zelenskį su aktore ir dainininke Vera Brežneva.

  Straipsniui apie tai, kad pirmoji Ukrainos ponia Jelena Zelenskaja užsikrėtė koronavirusu, leidinys kaip iliustraciją parinko kadrą iš filmo "Aštuoni geriausi pasimatymai". Šioje nuotraukoje Zelenskis užfiksuotas kartu su Brežneva, kuri šiame filme atliko jo žmonos vaidmenį.

  ​Tekstas buvo paskelbtas birželio 17 dieną tiek oficialiame leidinio tinklalapyje (vėliau iliustracija ten buvo pakeista), tiek spausdintame variante.

  Apie tai, kad Jelenai Zelenskajai nustatytas koronavirusas, tapo žinoma birželio 12 dieną. Iš pradžių ji buvo gydoma ambulatoriškai, vėliau buvo paguldyta į ligoninę su abipuse pneumonija. Pats prezidentas Vladimiras Zelenskis apribojo susitikimų skaičių, jis iš dalies karantinuojasi.

  Dar šia tema

  Ukrainoje Zelenskio žmona, susirgusi COVID-19, paguldyta į ligoninę
  Tegai:
  kinas, Vladimiras Zelenskis, Jelena Zelenskaja, Turkija, Ukraina

  Svarbiausios temos