13:33 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (106)

  Kembridžo hercogienė su ypatinga meile pasveikino savo vyrą su gimtadieniu: pristatė naujus princo Viljamo su vaikais kadrus

  VILNIUS, birželio 22 — Sputnik. Princo Viljamo žmona Keitė Midlton vyrui paruošė ypatingą dovaną jo gimtadienio proga: internete aptariama jaudinama būsimojo karaliaus fotosesija su jo įpėdiniais.

  Birželio 22 dieną vyriausias karalienės Elžbietos II anūkas atšventė savo 38-ąjį gimtadienį. Ir nors siautėjančios pandemijos sąlygomis princas Viljamas negalėjo atšvęsti savo gimtadienį dideliu mastu, jis neliko be tradicinių sveikinimų ir dovanų. Tačiau nepamirštamu siurprizu tapo jo mylimos žmonos sveikinimas.

  Midlton vėl sujaudino karališkosios šeimos gerbėjus: princo Viljamo gimtadienio proga hercogienė pasidalijo mieliausiomis nuotraukomis iš asmeninio nuotraukų albumo. Hercogo portretai su vaikais — Šarlote, Luisu ir Džordžu — buvo paskelbti oficialioje Instagram paskyroje.

  Nuoširdžiose nuotraukose hercogienė parodė iki šiol nematytą princo Viljamo dalį: linksmą tėtį, kuris mėgsta suptis, voliotis ant žolės ir visais įmanomais būdais šėlioti su savo atžalomis.

  View this post on Instagram

  Thank you everyone for your very kind wishes on The Duke of Cambridge's birthday today! 🎂 🎈

  A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

  "Mano širdis sustingo"; "Dieve, tai labiausiai jaudinamas dienos momentas"; "Princas Viljamas nepanašus į save, bet tikrai yra laimingas", — pakomentavo gerbėjai.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (106)

  Dar šia tema

  Drąsi Keitės Midlton iškirptė apstulbino manieringuosius britus
  "Metė vaikus po ratais": kodėl Keitė Midlton vėl visais nepatenkinta?
  Žiaurūs žaidimai: Keitė Midlton sukrėsta artimo draugo išdavystės
  Princui Filipui — 99! Įdomūs faktai apie Britanijos karalienės sutuoktinį
  Tegai:
  karališkoji šeima, Didžioji Britanija, Keitė Midlton, Princas Viljamas

  Svarbiausios temos