18:18 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Trampas ne kartą yra kalbėjęs apie norą "susitvarkyti" su Rusija ir jos prezidentu Vladimiru Putinu

  VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas teigė, kad jam lengviau susitvarkyti su Rusija, Kinija ir Šiaurės Korėja nei su Amerikos demokratais, praneša RIA Novosti.

  "Vienas mano draugas, labai protingas žmogus, manęs paklausė: "Su kuria tauta yra sunkiausia susidoroti — Kinija ar, galbūt, Rusija? O gal Šiaurės Korėja?" Aš atsakiau: "Tauta, su kuria sunkiausia susitvarkyti, yra JAV demokratai." JAV demokratai yra daug sudėtingesni nei bet kurie iš žmonių, su kuriais mes bendraujame. Jie yra daug mažiau protingi ir šiek tiek išprotėję", — sakė Trampas, kalbėdamas Viskonsino karo laivų statykloje.

  Jis pažymėjo, kad "demokratai niekada nenori skirti pinigų armijai dėl kokių nors priežasčių". "Jūs net neįsivaizduojate, ką man teko išgyventi su šiais žmonėmis", — pridūrė prezidentas, kreipdamasis į darbuotojus.

  Laivų statykla "Fincantieri Marinette Marin" yra dukterinė italų kompanijos "Fincantieri" įmonė. "Fincantieri" yra viena didžiausių laivų statytojų pasaulyje.

  Anksčiau Trampo administracija pasirašė sutartį su laivų statykla iki dešimties naujų fregatų su valdomomis raketomis, kurių vertė siekia beveik 5,5 milijardo JAV dolerių, statybai.

  Anksčiau Trampas ne kartą yra kalbėjęs apie norą "susitvarkyti" su Rusija ir jos prezidentu Vladimiru Putinu. Tuo tarpu Rusijos ambasadorius Vašingtone Anatolijus Antonovas birželio pradžioje pažymėjo, kad Rusijos ir JAV santykiai yra "šiek tiek atšalę", atrodo, kad teigiami Maskvos signalai nepasiekia Amerikos.

  Dar šia tema

  Rusijos ambasadorius Vokietijoje papasakojo apie "Nord Stream-2" situaciją
  "Mes nesaugosime vokiečių nuo Rusijos". Prieš ką JAV draugauja su Lenkija
  Tegai:
  santykiai, Kinija, Rusija, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos