00:02 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2398)

  Anksčiau šalies valdžia pranešė apie laipsnišką tarptautinių skrydžių atnaujinimą nuo liepos 1 dienos

  VILNIUS, birželio 28 — Sputnik. Egipto valdžia palaipsniui atidarys miestus ir archeologines vietas turistams, RIA Novosti sakė Egipto senovės ir turizmo ministras Khaledas al Anani.

  Vilnius, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  "Atsižvelgiant į gerėjančią sveikatos situaciją Egipte ir pasaulyje, jos bus atidaromos palaipsniui. Praėjusią savaitę atidarėme Hurgados ir Šarm el Šeicho muziejus. Šiame muziejuje yra objektai Mersa Matruh ir Aleksandrijoje. Liepos 1 dieną lankytojus pasitiks objektai Luksore ir Asvane. Likusi dalis bus palaipsniui atidaroma", — sakė al-Anani.

  "Dabar atidarome archeologines vietas, kad darbuotojai galėtų išmokti priimti lankytojus šiomis naujomis sąlygomis", — pabrėžė ministras.

  Anksčiau šalies valdžia pranešė apie laipsnišką tarptautinių skrydžių atnaujinimą nuo liepos 1 dienos. Taip pat buvo paskelbta, kad panaikinamos vizos turistams, atvykstantiems į vietinius kurortus iki spalio 31 dienos. Tik trys kurortų provincijos bus atviros užsienio turistams: Raudonoji jūra, kurioje yra garsusis Hurgados kurortas; Pietiniai Sinajus, kuriuose yra Šarm el Šeichas ir Dahabas, taip pat Matruho provincija, esanti prie Viduržemio jūros.

  Iki šiol viešbučius ir kurortus leidžiama naudoti tik vietiniam turizmui, atsižvelgiant į tai, ar yra asmeninių apsaugos priemonių, įrengtas medicinos centras ir dezinfekavimo priemonės, visiškai suderinant su Egipto turizmo ministerija. Masiniai renginiai viešbučių viduje yra draudžiami.

  Egipto vyriausybė kovo mėnesį uždarė turizmo įstaigas, siekdama kontroliuoti koronaviruso plitimą, o nemaža dalis viešbučių buvo uždaryti dezinfekavimo ir prevencinių priemonių laikotarpiu.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2398)

  Dar šia tema

  Tarp Lietuvos ir Latvijos padidėjo turistų srautai
  Italija atidarė sienas turistams iš Europos Sąjungos
  Estija įvedė karantino reikalavimą turistams iš Lenkijos
  Tegai:
  Egiptas

  Svarbiausios temos