22:59 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas paragino atnaujinti dialogą su visomis NATO šalimis, kad būtų išsamiai apsvarstyti visi saugumo klausimai Europos žemyne ​​ir euroatlantinėje erdvėje

  VILNIUS, birželio 30 — Sputnik. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas mano, kad dialogas yra geriausias būdas sąjungininkams bendrauti su Rusija, ir nereikia bijoti su ja kalbėti, praneša RIA Novosti.

  "Aš turiu daug patirties bendradarbiaudamas su Rusija Norvegijoje. Ir mano žinutė visiems NATO sąjungininkams: nebijokite kalbėti su Rusija. Rusija yra mūsų kaimynė ir mes esame suinteresuoti deeskalacija, ginklų varžybų ir naujo šaltojo karo prevencija... Dialogas yra geriausias bendradarbiavimo su Rusija būdas. Jei ji mums prieštaraus, žinoma, būsime pasirengę atsakyti. Jei ji bus pasirengusi bendradarbiauti ir pakeisti savo elgesį, mes taip pat būsime tam pasirengę", — sakė Stoltenbergas, kalbėdamas Vokietijos GIGA instituto vaizdo konferencijoje.

  Anksčiau Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas paragino atnaujinti dialogą su visomis NATO šalimis, kad būtų išsamiai apsvarstyti visi saugumo klausimai Europos žemyne ​​ir euroatlantinėje erdvėje.

  Rusijos užsienio reikalų ministerija, atnaujindama derybas Rusijos ir NATO formatu, pažymėjo, kad naujo susitikimo sąlyga turėtų būti esminis pokalbis, "susitikimas dėl susitikimo" yra nepriimtinas.

  Dar šia tema

  Vokietijos gynybos ministrė ragina su NATO suderinti "Rusijos grėsmės" suvokimą
  Kas septintas lietuvis Baltijos šalis laiko NATO okupacijos zona
  Tegai:
  bendradarbiavimas, Rusija, NATO

  Svarbiausios temos