18:41 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiuo metu "airBaltic" vykdo kasdienius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Oslą, Paryžių, Rygą ir Taliną

  VILNIUS, birželio 30 — Sputnik. Latvijos oro linijų bendrovė "airBaltic" liepos 1 dieną planuoja pradėti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus, Rygos ir Talino į Londoną, pranešama įmonės spaudos tarnyboje.

  "Laikomės griežtų saugumo priemonių ir mūsų naujos skrydžių operacijos atitinka valdžios institucijų pateiktas rekomendacijas. Visiems "airBaltic" orlaivių keleiviams įteikiamas nemokamas priemonių rinkinys, kurį sudaro apsauginė veido kaukė ir dezinfekavimo servetėlės​​", — sakė "airBaltic" generalinis direktorius Martin'as Gauss'as.

  Keliaujantiems siūloma prieš skrendant pasitikrinti kelionių reglamentus ir oro uostų apribojimus oficialiose interneto svetainėse arba vietinėse ambasadose. Reglamentai greitai keičiasi ir skiriasi kiekvienoje šalyje, todėl rekomenduojama visada įsitikinti, jog susipažinote su naujausia informacija.

  Dabar "airBaltic" vykdo kasdienius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Oslą, Paryžių, Rygą ir Taliną.

  Dar šia tema

  Atnaujinami skrydžiai į Prancūziją, Daniją ir Suomiją
  "AirBaltic" atnaujino skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą
  Vyriausybė leido atnaujinti skrydžius į lietuvių pamėgtas poilsio šalis
  Tegai:
  airBaltic, skrydžiai, Didžioji Britanija, Lietuva

  Svarbiausios temos