12:27 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kovo mėnesį Europos Parlamentas ėmėsi griežtų saugumo priemonių, kurios žymiai sumažino galimybes į jį patekti pašaliniams asmenims. Nepaisant to, kai pastatas beveik du mėnesius buvo tuščias, įvykdyta apie penkiasdešimt vagysčių

  VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Mažiausiai 50 deputatų neteko asmeninių daiktų karantino metu, kai Europos Parlamento pastatas buvo praktiškai tuščias. Nenustatytiems asmenims pavyko apeiti saugumo tarnybą ir įsiveržti į daugelį Europos parlamentarų kabinetų, rašo "Politico".

  Anot leidinio, planšetiniai kompiuteriai, kompiuteriai ir kiti asmeniniai daiktai dingo iš Europos deputatų kabinetų, kol jie izoliavosi toli nuo Briuselio. Biuruose išlaužę spynas, vagys iškraustė parlamentarų stalus ir spinteles, paimdami ten buvusius daiktus.

  Europarlamentaras iš Vokietijos Nico Semsrott, kuris, anot jo, neteko dviejų nešiojamųjų kompiuterių, teigė nesuprantantis, kodėl Europos Parlamento saugumo generalinis direktoratas dar nekomentavo masinių vagysčių.

  Kovo mėnesį Europos Parlamentas ėmėsi griežtų saugumo priemonių, kurios žymiai sumažino galimybes į jį patekti pašaliniams asmenims. Nepaisant to, kai pastatas beveik du mėnesius buvo tuščias, įvykdyta apie penkiasdešimt vagysčių, pripažino EP saugumo tarnybų atstovas.

  Pastebėtina, kad karantino laikotarpiu pastatą saugojo daugybė sargybinių, taip pat buvo stebimas įėjimas. Pagal patvirtintą Europos Sąjungos biudžetą Europos Parlamento pastato apsaugai iki 2020 metais skirta daugiau nei 23 milijonai eurų.

  Tegai:
  vagystė, karantinas, Europos Parlamentas

  Svarbiausios temos