09:18 2020 Rugpjūčio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Nuo paauglystės dirbo padavėja, tarnaite, pardavėja — ji padėjo mamai ir taupė aktoriniams užsiėmimams. Būdama 17 metų, baigusi koledžą gimtajame Delbyje, ji persikėlė į Melburną ir pradėjo eiti į perklausas

  VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Platininė blondinė su lėlės išvaizda — tokių Holivude yra labai daug. Tačiau australei Margo Robi (Margot Robbie) iki savo 30-ojo gimtadienio pavyko iš muilo operos aktorės pereiti į darbščiausios "vilčių fabriko" žvaigždės statusą. Apie tai, kaip jai pavyko sužavėti Tarantiną ir Skorsesą (Scorsese), parodyti save kaip atkaklią karalienę, užsispyrusią dailiąją čiuožėją ir nuotykių ieškotoją, rašo RIA Novosti autorė Ana Nechajeva.

  Ūkiškas gyvenimas

  "Aš galiu vairuoti traktorių ir moku melžti karves!" — Margo gali pasigirti, kad vaikystę praleido Australijos ūkyje su seneliais.

  Kartu su dviem broliais ir seserimi ją užaugino mama, pagal profesiją gydytoja.

  Šeima gyveno kukliai, o Margo jau rodė charakterį. Nuo paauglystės dirbo padavėja, tarnaite, pardavėja — ji padėjo mamai ir taupė aktoriniams užsiėmimams. Būdama 17 metų, baigusi koledžą gimtajame Delbyje, ji persikėlė į Melburną ir pradėjo eiti į perklausas.

  Vėl uždirbo pinigų kavinėje, ypač garsiajame metro tinkle. "Nuo to laiko aš negaliu ten nuvykti. Aš tiesiog žiūriu į patiektus sumuštinius ir galvoju: "Na, kas išmokė jus juos vynioti? Aš noriu tiesiog nueiti į prekystalį ir viską padaryti pati", — prisipažįsta aktorė.

  Робби в сериале Соседи
  © Photo : © Grundy Television Australia (1985)
  Aktorė Margo Robi.

  Dėl atkaklumo Margo gavo Donnos Friedman vaidmenį muilo operoje "Kaimynai" ("Neighbours"). Ši serija apie paprastus Melburno priemiesčių gyventojus yra viena ilgiausių istorijoje (ji buvo rodoma nuo 1985 metų, skirtingais laikais joje vaidino Raselas Krou (Russell Crowe), Natali Imbruglija (Natalie Imbruglia) ir Gajus Pirsas (Guy Pearce).

  Vaidmuo turėjo būti epizodinis, tačiau Robi patiko auditorijai, o personažas ekrane pasirodė tris sezonus.

  2011 metais Robi persikėlė į JAV ir tęsė "muilo nuotykius", įsitraukdama į serialą "Pan Am" apie septintojo dešimtmečio skrydžio palydovus.

  Робби в сериале Пан Американ
  © Photo : © Sony Pictures Television (2011)
  Kadras iš "Pan Am".

  Skandalas dėl Leo

  "Visada norėjau išeiti iš savo komforto zonos. Filme "Volstryto vilkas" ["The Wolf of Wall Street" — Sputnik] man patiko aferistės, pinigų medžiotojos, savotiškos "aksesuarinės" žmonos vaidmuo. Tai buvo geriausias laikas komplekte. Tačiau nenorėčiau vėl vaidinti tokio personažo", — sako ji.

  Įdomu tai, kad Martin'o Scorsese'o filmo, kuriame Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio) vaidino brokerį Jordan'ą Belfort'ą, ekranizacija tiesiogine prasme buvo kurtinama.

  Робби и Ди Каприо в фильме Волк с Уолл-стрит
  © Photo : © Red Granite Pictures (2013)
  Margot Robi ir Leonardas Dikaprijas filme "Volstryto Vilkas".

  Filmavimo metu aktorė emocingai užrėkė ant Dikaprijaus, o tada į veidą trenkė tikru smūgiu.

  "Iš pradžių aš sau pasakiau: tau bus skirtos tik 30 sekundžių, kad gautum šį vaidmenį. Bet po antausio apstulbau, kartu su Leo ir režisieriumi. Niekas iš mūsų to nesitikėjo", — prisimena Margo.

  Tačiau Skorsesas įvertino improvizaciją ir priėmė Robi. Tiesa, jai buvo sunku: prieš atviras scenas aktorė išgėrė kelis tekilos "šotus", kad nebūtų tokia nervinga.

  Кадр из фильма Волк с Уолл-стрит
  © Photo : © Red Granite Pictures (2013)
  Margo Robi ir Leonardas Dikaprijas filme "Volstryto Vilkas".

  Dėl to ji buvo nominuota keliems prestižiniams apdovanojimams, gavo naujų pasiūlymų.

  Tonya ir Harley

  Margo pasirenka herojus, primenančius ją pačią: stiprią, drąsią, linksmą. Tad ir kiekvieną vaidmenį ji atlieka labai atsakingai.

  Робби в роли Харли Квин в фильме Отряд самоубийц
  © Photo : © Warner Bros. Pictures (2016)
  Kadras iš filmo "Savižudžių būrys".

  Vienas iš personažų yra psichiatrė Harley Quinn filme "Savižudžių būrys" ("Suicide Squad"). Norėdama tapti tikra Harley, Margo sugalvojo ypatingą savo balso tembrą ir valandų valandas praleido sporto salėje. Ji sakė: "Man buvo gėda dėl aktorių vyrų, kurie skundėsi, kad jiems sunku, juk aš darau tą patį, tik su aukštakulniais!". Ir beveik visus triukus ji atliko pati.

  Apskritai, aktorė nebijo sunkumų: dėl Elžbietos I vaidmens filme "Dvi karalienės" ("Two Queens") ji ištvėrė daugybę valandų, kol jai padarė makiažą, o filme "Aš, Tonja" ("I, Tonya") tapo kone profesionalia sportininke. Garsios amerikiečių čiuožėjos Tonyos Harding biografija buvo tokia įtikinama, kad Robi buvo nominuota "Auksiniam gaubliui" ir "Oskarui".

  Кадр из фильма Две королевы
  © Photo : © Perfect World Pictures (2018)
  Kadras iš filmo "Dvi karalienės".

  Robi savo tikslų siekė taip atkakliai, kaip Tonya Harding. Pavyzdžiui, jos mėgstamiausias režisierius buvo Tarantinas, ji svajojo su juo vaidinti.

  Aktorė nelaukė pasiūlymo — pati nusiuntė laišką, kuriame teigė, kad džiaugtųsi bet kokiu, net mažiausiu vaidmeniu jo filme.

  Робби в фильме Тоня против всех
  © Photo : © Clubhouse Pictures (II) (2017)
  Kadras iš filmo "Aš, Tonja".

  "Aš iškart nusprendžiau, kad tai turėtų būti tikra žinutė, popieriuje, tikrai ne elektroninis laiškas. Ilgai rinkausi rašiklį ir rašalą, o žodžius rinkau dar ilgiau", — sako ji.

  Мартин Скорсезе, Леонардо Ди Каприо, Марго Робби и Джона Хилл на официальном показе фильма Волк с Уолл-стрит
  © AFP 2020 / Cindy Ord
  Brad"as Pitt"as, režisierius Quentin"as Tarantino, Margot Robbie ir Leonardo DiCaprio prieš premjerą "Kartą Holivude" Berlyne.

  Tarantino susižavėjo tokiu aktorės gestu ir pasiūlė Margot Sharon Tate vaidmenį filme "Kartą Holivude" ("Once Upon a Time in Hollywood") apie "vilčių fabriko" aukso amžių. Ji filmavosi kartu su Dikaprijumi ir Bredu Pitu (Brad Pitt). Ir nors nuotrauka sulaukė beveik vien teigiamų atsiliepimų, Robi liko nepatenkinta.

  "Aš tiesiog negaliu nuraminti savo vidinės kritikės. Vis tiek manau, kad vieną dieną kažkas supras ir pasakys: "Kaip tu čia atsidūrei? Tu esi nepakankama šiam vaidmeniui!" — nerimauja Margo.

  Feminizmas, animaciniai filmai ir piratai

  Vis dėlto aktorė neturi laiko jausmams — beveik be atvangos vaidina: draminiuose projektuose ("Svajonių šalis" ("Dreamland"), "Skandalas" ("Bombshell"), įgarsina animacinius filmus ("Triušis Piteris" ("Peter Rabbit"), kuria. Jos projektų centre yra moterys, o tikslas — apginti moterų aktorių teises pramonėje.

  Be to, Margo mėgsta madą: lankosi šou, tapo "Calvin Klein Deep Euphoria" veidu, o paskui — "Chanel" prekės ženklo ambasadore ir kvepalų "Gabrielle Chanel Essence" ambasadore.

  Turi ir hobį — Margo daro tatuiruotes! Tiesa, ji negali išsiversti be incidentų: kartą ji padarė klaidą žodyje, kurį tatuiravo.

  Galbūt būtent patrakėliškas jos elgesys patraukė naujo filmo apie Karibų piratus kūrėjų dėmesį. Neseniai paaiškėjo, kad Robi vaidins pasakojimuose apie kapitoną Jack'ą Sparrow.

  O viename interviu Margo prisipažino, kad norėtų pasirodyti kadre su Matthias'u Schoenaerts'u ir žvaigžde Vesu Andersonu (Wes Anderson). Gal ji vėl turėtų rašyti laiškus?

  Dar šia tema

  "Išdaviau visus": Jefremovas po avarijos įrašė kreipimąsi
  Garikas Charlamovas paskelbė apie skyrybas su Kristina Asmus
  Tegai:
  aktorė, JAV

  Svarbiausios temos