08:16 2020 Rugpjūčio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Vakar JAV buvo užfiksuotas rekordinis koronaviruso atvejų skaičius. Iš viso šalyje susirgo daugiau nei 2,7 milijono žmonių

  VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. JAV vyriausiasis infekcinių ligų specialistas Anthony'is Fauci's pareiškė, kad egzistuoja koronaviruso mutacija, dėl kurios jis tampa užkrečiamesnis, tačiau su tuo susiję tyrimai dar nėra baigti.

  "Duomenys rodo, kad yra įvykusi viena mutacija, iš tiesų leidžianti virusui geriau replikuotis ir galbūt lemianti didesnį virusinį krūvį... Vis dėl to atrodo, kad virusas replikuojasi geriau ir gali būti labiau užkrečiamas", — cituoja Faucį RIA Novosti.

  Jis pažymėjo, kad tyrimai šiuo klausimu vis dar atliekami.

  Trečiadienį JAV buvo užfiksuotas rekordinis koronaviruso atvejų per parą skaičius — 50 655.

  Šiuos duomenis paskelbė Džonso Hopkinso universitetas, kuris daro skaičiavimus, remdamasis federalinių ir vietos valdžios institucijų informacija. Organizacijos duomenimis, JAV nustatyta daugiau nei 2,73 milijono koronavirusinės infekcijos atvejų, mirė 128,6 tūkst. žmonių.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 10,5 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 512 tūkst. žmonių.

  Dar šia tema

  Lukašenka paskelbė pergalę prieš koronavirusą
  Šeši pandemijos mėnesiai: kodėl Rusijai sekasi kovoti geriau nei kitiems
  EK įvertino vaistų nuo koronaviruso platinimo ES situaciją
  Tegai:
  koronavirusas, JAV

  Svarbiausios temos