12:05 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kanados gynybos ministerija nusprendė grąžinti lėktuvą su savo kariuomene, kuris turėjo nusileisti Latvijoje

  VILNIUS, liepos 5 — Sputnik. Karinis lėktuvas su Kanados kariais iš NATO misijos nepasiekė Latvijos dėl informacijos, kad orlaivyje yra koronaviruso plitimo pavojus, praneša "CBC News".

  Kanados gynybos ministerija nustatė, kad kariniame lėktuve buvo kontaktas su užkrėstu COVID-19. Nepaisant to, kad, pasak armijos vadovybės, infekcijos rizika orlaivyje yra nedidelė, buvo nuspręsta grąžinti lėktuvą, kuris turėjo nusileisti Latvijoje.

  Gynybos ministerijos duomenimis, lėktuve buvo maždaug 70 keleivių ir skrydžio įgulos. Tuo pat metu ministerija teigė, kad kariškių užkrėtimo rizika yra maža.

  Visi lėktuve buvę kareiviai turės laikytis 14 dienų saviizoliacijos.

  Pažymima, kad Kanada nuo 2017 metų yra NATO kovinės grupės Latvijoje branduolys. NATO misija Latvijoje ir toliau vykdė veiklą, nepaisant koronavirusinės infekcijos plitimo pasaulyje ir paskelbtos ekstremalios situacijos šalyje. Kai kurios karinės operacijos buvo laikinai sustabdytos.

  Remiantis naujausiais duomenimis, Latvijoje aptiktų COVID-19 infekcijos atvejų skaičius pasiekė 1124. Kanadoje patvirtinta daugiau kaip 105 tūkst. atvejų.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 11,1 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 527 tūkst. žmonių.

  Koronavirusas — mitai ir tiesa
  © Sputnik /
  Koronavirusas — mitai ir tiesa

  Dar šia tema

  "Atsitiktinai nufilmuota": kokiais ginklais Sirijoje Rusija nustebino visą pasaulį
  Karo ekspertas: JAV apmaudu, kad Turkija atsisakė "Patriot" ir pasirinko S-400
  Tegai:
  koronavirusas, Latvija, Kanada, NATO

  Svarbiausios temos