19:29 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Trečiadienio ryto duomenimis, leidimo įvažiuoti į šias dvi Baltijos šalis laukia daugiau nei 530 sunkvežimių

  VILNIUS, liepos 15 — Sputnik. Baltarusijos pasienyje su Lietuva ir Latvija susidariusios sunkvežimių eilės, tai patvirtina duomenys, pateikti Baltarusijos valstybinio pasienio komiteto tinklalapyje.

  Antradienį buvo tikimasi, kad į Lietuvą ir Latviją įvažiuos daugiau nei 700 sunkvežimių. Trečiadienio rytą eilės buvo šiek tiek sumažėjusios. Nuo 8:00 valandos Baltarusijos ir Lietuvos bei Baltarusijos ir Latvijos pasienio punktuose yra daugiau nei 530 sunkvežimių.

  Daugiausia sunkvežimių susikaupė pasienyje su Lietuva, "Kamenny Log" patikrinimo punkte, — daugiau nei 250. "Beniakonių" kontrolės punkte eilėje laukia daugiau nei 150 automobilių, "Privalkos" — daugiau nei 70.

  Pasienyje su Latvija, "Urbany" patikrinimo punkte, yra daugiau nei 50 sunkvežimių, "Grigorovščinoje" laukia įvažiavimo į ES daugiau nei 10.

  Situaciją stebėti galima oficialioje Baltarusijos valstybinio pasienio komiteto svetainėje. Reikėtų nepamiršti, kad duomenis apie situaciją kontrolės punktuose, kur veikia elektroninė eilė, agentūrai teikia laukiamųjų zonų operatoriai.

  Dar šia tema

  Antrą parą iš eilės Lietuvoje patvirtinti keturi COVID-19 atvejai
  Iš Baltarusijos į Lietuvą negali patekti daugiau nei 700 sunkvežimių
  Tegai:
  eilės, sunkvežimis, pasienis, Latvija, Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos