13:21 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip pat Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija pranešė, kad iš pradžių atvykęs gyvūnas bus apgyvendintas 500 kv. m erdvėje su vidinėmis ir lauko patalpomis stebėjimui bei adaptacijai

  VILNIUS, liepos 16 — Sputnik. Vilko ir šuns hibridė Luna jau rezervate, Švarcvalde (Vokietijoje), apie tai praneša Aplinkos apsaugos departamentas Facebook puslapyje.

  Panešama, kad jai suteiktas naujas vardas Gaia.

  "Džiaugiamės, kad ji jaučiasi gerai tyrinėdama savo naujuosius namus", — teigiama pranešime.

  Taip pat Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija pranešė, kad iš pradžių atvykusi Gaia bus apgyvendinama 500 kv. m erdvėje su vidinėmis ir lauko patalpomis stebėjimui ir adaptacijai.

  "Lauko erdvėje per tvorą ji galės pradėti matyti meškas, stebėti jas, pratintis prie gamtos, kvapų, garsų, girdės vilkus. Rezervate, kuriame gyvens GAIA, 10 ha aptvertame plote gyvena devynios meškos, dvi lūšys ir penkių vilkų gauja. Praėjus šešioms savaitėms GAIA bus išleista į 4ha plotą, kuriame gyvens kartu su meškomis. Rezervate vilkams yra atskirti plotai, vadinami "retriev area", į kurį vilkai gali atsitraukti ir būti be meškų", — rašoma pranešime.

  Pažymima, kad landos patekti į šį plotą yra pritaikytos tik vilkams, meškos ten patekti negali.

  Pranešama, kad į rezervate esančią jau suformuotą vilkų gaują hibridė nebus prijungiama ir negalės pas juos patekti, tačiau po kurio laiko ji bus supažindinta su kitu į rezervatą atvežtu vilku.

  Dar šia tema

  VRM: auga visuomenės pasitikėjimas valstybės ir savivaldybių įstaigomis
  Iš prieglaudos paimta neteisėtai joje laikyta vilko ir šuns hibridė
  Tegai:
  laukiniai gyvūnai, Vokietija

  Svarbiausios temos