11:22 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (132)

  Hercogas bando rasti išeitį iš sudėtingos situacijos, susijusios su žmonos valgymo įpročiais: nuo streso hercogienė nustojo valgyti ir miegoti

  VILNIUS, liepos 20 — Sputnik. Britanijos princas Viljamas yra rimtai susirūpinęs dėl savo žmonos Keitės Midlton psichikos sveikatos: begalinis stresas tiesiogine to žodžio prasme išsekino Kembridžo hercogienę.

  Kilus koronaviruso pandemijai ir priverstinei saviizoliacijai karališkosios šeimos gerbėjai ne kartą aptarė, kaip tuo metu atrodė, žydinčią Midlton išvaizdą ir stilingą įvaizdį. Tačiau niekas neįtarė, kad už laimingos šypsenos slepiasi tikroji problema, susijusi su hercogienės valgymo sutrikimais.

  Kaip praneša leidinys "Life&Style", princas Viljamas nežino kur dėtis dėl Keitės Midlton išsekimo. Kembridžo hercogas yra rimtai susirūpinęs dėl savo žmonos sveikatos ir svorio.

  Šaltinio teigimu, priežastis slypi hercogienės dažnai patiriamame strese ir nepakeliamoje naštoje, nes ji tiesiog pamiršta apie save, net nepaisydama savo vyro maldavimų.

  "Ji neturi laiko sau, jai sunku. Jos svoris smarkiai sumažėjo, visi artimieji kartu su Viljamu skambina pavojaus varpais. Kai Keitė yra depresijoje, ji nemiega ir pamiršta pavalgyti. Viešumoje ji elgiasi šauniai. Tačiau už uždarų durų ji pradeda nervintis be priežasties", — pažymėjo insaideris.

  Visa tai privertė princą kreiptis į Elžbietą II pagalbos ir paprašyti močiutės palengvinti žmonos darbo grafiką. Taip pat princas aktyviai planuoja romantiškas atostogas be vaikų ir vis dažniau stovi prie viryklės.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (132)

  Dar šia tema

  Keitė Midlton su "vampyrų" suknele ir auskarais pribloškė britus
  Keitė Midlton paskelbė fotosesiją savo sūnaus Luiso gimtadienio proga
  "Metė vaikus po ratais": kodėl Keitė Midlton vėl visais nepatenkinta?
  Tegai:
  Princas Viljamas, Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Keitė Midlton

  Svarbiausios temos