07:46 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (106)

  Sosto įpėdinis pildė paskyrą ketverius metus ir niekada jos nerodė savo močiutei, kuri tikrai nepritartų idėjai, o juo labiau — keistam slapyvardžiui joje

  VILNIUS, liepos 29 — Sputnik. Princas Haris pažeidė rimtą karališkosios šeimos apribojimą ir supykdė visuomenę: paaiškėjo, kad po pažinties su Megan Markl hercogas sukūrė asmeninę Instagram paskyrą.

  Vienu rimčiausių reikalavimų karališkojoje šeimoje laikomi socialiniai tinklai su asmeninėmis nuotraukomis. Elžbieta II leido tik oficialias paskyras, kurios apšviečia svarbias šventes ir oficialius įvykius. Bet tai nesutrukdė jauniausiam karalienės anūkui apgauti senelę po to, kai jis sutiko savo gyvenimo meilę.

  Remiantis leidinyje "The Times" paskelbta Sasekso hercogų biografijos ištrauka, princas Haris ketverius metus neabejotinai pildė slaptą Instagram paskyrą.

  Labiausiai gerbėjus nustebino princo pravardės pasirinkimas — SpikeyMau5. Maištautojas pats sugalvojo keistą slapyvardį, sujungęs savo mėgstamo DJ Deadmau5 vardą ir pravardę, kurią jam davė jo asmens sargybiniai — Spaikas.

  Uždaro profilio nuotraukoje princo veidą paslėpė pelės pavidalo šalmas, kuris daugumai sekėjų nieko nepasakė. Beje, princas buvo tik keturių žmonių sekėjas — tarp jų Megan Markl, kuri taip pat sekė jo aktyvumą.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (106)

  Dar šia tema

  Tylos įžadai: princai Haris ir Viljamas nebebendrauja vienas su kitu
  Paaiškėjo, kaip Megan Markl ir princas Haris paminėjo savo metines izoliacijoje
  Atsiprašau, Čarlzai: princas Haris rado "naują tėvą" Holivude
  Tegai:
  karališkoji šeima, Princas Haris

  Svarbiausios temos