02:21 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirminiais Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, avarijos priežastis buvo ta, kad mikroautobuso vairuotojas užmigo vairuodamas

  VILNIUS, liepos 31 — Sputnik. Aštuoni žmonės žuvo per avariją Tauridos plente, Kryme, dar septyni buvo sužeisti, RIA Novosti pranešė Respublikos nepaprastųjų situacijų ministerija.

  Avarija įvyko apie 05:15 Maskvos laiku (sutampa su Lietuvos) Belogorsko srityje, netoli Rusakovkos kaimo. Mikroautobusas "Mercedes Sprinter", važiavęs numatytu maršrutu, rėžėsi į stovintį "KamAZ" sunkvežimį su priekaba.

  ДТП в Белогорском районе Республики Крым на трассе Таврида, 31 июля 2020 года
  Kelio avarija Krymo Respublikos Belogorsko srityje, Tauridos plente, 2020 m. liepos 31 d.

  Pirminiais Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, avarijos priežastis buvo ta, kad mikroautobuso vairuotojas užmigo vairuodamas.

  Įvykio vietoje dirba daugiau kaip 30 gelbėtojų ir 16 įrangos vienetų, ten nuvyko šešios greitosios medicinos pagalbos komandos.

  "Iš viso autobuse buvo 18 žmonių. Aštuoni mirė, keturi buvo paguldyti į Belogorsko centrinę regioninę ligoninę. Dviejų asmenų būklė sunki. Du vaikai paguldyti į Respublikinę vaikų ligoninę Simferopolyje. Dar keturi nukentėjusieji nugabenti į 6 ligoninę Simferopolyje", — agentūrai pasakojo Krymo nepaprastųjų situacijų ministerija. 

  Dėl avarijos fakto atliekamas patikrinimas. Į įvykio vietą išvyko tyrėjų komanda, kriminalistai, taip pat Tyrimų komiteto Krymo departamento vadovybė.

  Anot tyrėjų, mikroautobusas važiavo iš Krasnodaro. Departamentas patikslino, kad septyni žmonės mirė vietoje, dar viena moteris mirė vėliau, pakeliui į ligoninę. Aukų, įskaitant vairuotoją, tapatybės yra nustatomos.

  Tegai:
  eismo įvykis, Krymas

  Svarbiausios temos