09:47 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2392)

  Šeštadienį įvykusiame Skubios pagalbos komiteto posėdyje padaryta išvada, kad pandemija vis dar išlieka ypatinga situacija tarptautiniu mastu

  VILNIUS, rugpjūčio 2 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) mano, kad koronaviruso epidemija tęsis "dar ilgai". Apie tai rašo RIA Novosti autorė Jelizaveta Isakova.

  Šeštadienį įvykusiame Skubios pagalbos komiteto posėdyje padaryta išvada, kad pandemija vis dar išlieka ypatinga situacija tarptautiniu mastu.

  Ekspertai išreiškė padėką PSO ir jos partneriams už pastangas kovoti su koronavirusu. Nepaprastosios padėties komitete organizacijos nariai pažymėjo, kad reikia sutelkti pastangas siekiant išspręsti šią problemą, ir paragino jaunimą naudoti visas įmanomas priemones, kad būtų užkirstas kelias ligos plitimui.

  Kitą kartą ekspertai įvertins pandemijos situaciją per tris mėnesius.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 17,3 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 675 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2392)

  Dar šia tema

  Lietuvoje paskelbtas vaizdo įrašas apie kaukių nešiojimą viešajame transporte
  Kur turistai, nebijantys COVID-19, praleidžia vasarą — nuotraukos
  Tegai:
  koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos