09:41 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2392)

  Ypač jis perspėjo apie savarankiško gydymo pavojų. Pavyzdžiui, vartojant tam tikrus vaistus be gydytojo recepto, gali išsivystyti hemoraginis insultas ar kraujavimas iš virškinamojo trakto

  VILNIUS, rugpjūčio 2 — Sputnik. Atsisakymas dėvėti kaukes kontaktuojant su kitais žmonėmis yra viena iš pagrindinių klaidų, padarytų panaikinant apribojimus, nustatytus dėl koronavirusinės infekcijos plitimo, sakė Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos vyriausiasis kardiologas Sergejus Boicovas interviu "Komsomolskaja pravda".

  "Atminkite: kai abu infekcinio proceso dalyviai — ir tas, kuris yra užsikrėtęs, bet dar apie jį nežino, ir tas, kuris nėra užkrėstas, — dėvi kaukes, tada mes sustabdome infekcijos plitimą", — aiškino jis ir pridūrė, kad dėvėti kaukę viešose vietose yra pagarbos kitiems ženklas.

  Be to, jis perspėjo apie savarankiško gydymo pavojų. Pavyzdžiui, vartojant tam tikrus vaistus be gydytojo recepto, gali išsivystyti hemoraginis insultas ar kraujavimas iš virškinimo trakto.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 17,3 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 675 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2392)

  Dar šia tema

  Savivaldybės ir gydymo įstaigos raginamos pasiruošti galimai antrai koronaviruso bangai
  Lietuvoje įsigaliojo privalomas kaukių dėvėjimas
  Tegai:
  kaukės, koronavirusas

  Svarbiausios temos