07:39 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad rugpjūčio 1 dieną administracija ir toliau vertina būsimą Kinijos programos politiką ir pripažįsta, kad "TikTok" gali kelti grėsmę nacionaliniam saugumui

  VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. JAV bendrovė "Microsoft" paskelbė sustabdžiusi derybas su Kinijos organizacija "ByteDance", kuriai priklauso "TikTok" paslauga, dėl akcijų paketo įsigijimo socialiniame tinkle amerikiečiams po šalies vadovo Donaldo Trampo pranešimo apie galimą visos paslaugos uždarymą, praneša RIA Novosti, cituodamas "Wall Street Journal" šaltinius.

  Prieš tai "New York Times", remdamasis šaltinių duomenimis, pažymėjo, kad "Microsoft" derasi su "ByteDance" dėl "TikTok" įsigijimo.

  Vėliau Amerikos prezidentas paskelbė, kad planuoja uždrausti programą JAV. "Bloomberg" pranešė, kad kita didelė bendrovė, be "Microsoft", taip pat investuotojai yra suinteresuoti socialiniame tinkle įsigyti akcijų iš Kinijos "ByteDance".

  Pasak WSJ, derybos nėra baigtos, šalys laukia paskelbimo iš Baltųjų rūmų pozicijos. Atstovas sakė rugpjūčio 1 dieną, kad administracija ir toliau vertina būsimą Kinijos programos politiką ir pripažįsta, kad "TikTok" gali kelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

  Dar šia tema

  Trampas suabejojo būtinybe apsaugoti Vokietiją nuo Rusijos
  Trampas papasakojo apie bendradarbiavimą su Rusija dėl branduolinio susitarimo
  Tegai:
  Kinija, nacionalinis saugumas, programa, JAV

  Svarbiausios temos