03:31 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Seserys, daugiau nei pusę amžiaus nemačiusios viena kitos, turi bendrą tėvą ir skirtingas motinas. Krippen užaugino jos pačios motina, o Boro buvo įvaikinta, kai jai buvo šeši mėnesiai

  VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. Dvi seserys JAV Nebraskos valstijoje koronaviruso dėka po daugiau nei 50 metų surado viena kitą, praneša UPI.

  Anot leidinio, gegužę susirgusi 73-erių Doris Krippen tikino serganti gripu, tačiau jos kūnas buvo toks silpnas, kad nukrito ir susilaužė ranką. Dėl to paaiškėjo, kad Crippen buvo užsikrėtusi koronavirusu, o norėdama pasveikti, moteris ligoninėje turėjo praleisti beveik 30 dienų.

  Po to ji kreipėsi į reabilitacijos centrą Fremonte, kur, kaip vėliau paaiškėjo, jos sesuo, 53 metų Bev Boro, dirbo daugiau nei 20 metų. Kai tik Boro pamatė Krippen vardą pacientų sąraše, ji suprato, kad tai yra jos sesuo.

  "Negalėjau tuo patikėti. Galvojau: Dieve mano, manau, kad tai mano sesuo", — cituojamas jos žodžius leidinyje.

  Kadangi Krippen sunkiai girdi, Boro ant lentos užrašė bendrą tėvo vardą, o Krippen patvirtino, kad ji taip pat yra jo dukra.

  "Tai buvo Viešpaties palaiminimas, kad mane išsiuntė čia (į reabilitacijos centrą), nes jei nebūčiau buvusi siunčiama čia, nebūčiau jos radusi", — sakė Krippen, daug metų bandžiusi susirasti seserį.

  Seserys, daugiau nei pusę amžiaus nemačiusios viena kitos, turi bendrą tėvą ir skirtingas motinas. Krippen užaugino jos pačios motina, o Boro buvo įvaikinta, kai jai buvo šeši mėnesiai. Pastebima, kad moterys turi kitų brolių ir seserų, o Boro pavyko rasti daugumą jų. Dabar jie visi gali susisiekti.

  Dar šia tema

  "Bus viena, bet didelė banga". Kur norima vėl įvesti karantiną
  Lietuvoje kaukių dėvėjimą transporte tikrins kontrolieriai
  Tegai:
  šeima, koronavirusas

  Svarbiausios temos