23:22 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tai yra pirmieji veiksmai, skirti palaikyti Lukašenką po rinkimų ir nuo protestų pradžios. Kaip pažymėta vyriausybės palaikančios visuomeninės organizacijos "Belaya Rus" pranešime, mitingas suvienys "visus, kas puoselėja savo Tėvynę

  VILNIUS, rugpjūčio 16 — Sputnik. Minsko centre, Nepriklausomybės aikštėje, prasidėjo mitingas dabartiniam Baltarusijos prezidentui Aleksandrui Lukašenkai palaikyti.

  Kaip praneša RIA Novosti korespondentas, Nepriklausomybės aikštėje jau susirinko keli tūkstančiai žmonių. Teritorija priešais Vyriausybės rūmus yra aptverta. Už tvoros susirenka nemažas būrys demonstrantų. Žmonės ir toliau ateina didelėmis grupėmis iš įvairių Nepriklausomybės prospekto pusių, jie laiko Baltarusijos vėliavas.

  Palei aikštės perimetrą budi sustiprinti policijos būriai.

  Tai yra pirmieji veiksmai, skirti palaikyti Lukašenką po rinkimų ir nuo protestų pradžios. Kaip pažymėta vyriausybės palaikančios visuomeninės organizacijos "Belaya Rus" pranešime, mitingas suvienys "visus, kurie puoselėja savo Tėvynę, kurie nepritaria šalies padalijimui į dvi priešingas stovyklas".

  Masinės protesto akcijos visoje Baltarusijoje prasidėjo rugpjūčio 9 dieną, po rinkimų, kuriuos laimėjo Lukašenka — CRK duomenimis, jis surinko 80,1% balsų.

  Dar šia tema

  ES nusprendė įvesti sankcijas Baltarusijai
  Atskleistos ES sankcijų Baltarusijai detalės
  Rusija įtraukė Сepkalą ir Telegram kanalo "Nexta" kūrėją į ieškomų asmenų sąrašą
  Paskelbti dokumentai dėl Baltarusijos vyriausybės įgaliojimų
  Tegai:
  mitingas, Aleksandras Lukašenka

  Svarbiausios temos