03:10 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot Gynybos ministerijos, šiuo metu kariuomenės būriai užima vietas treniruočių aikštelėse ir reljefo dalyse, komplektuoja savo įtvirtinimo įrangą ir yra pasirengę vykdyti kovinio rengimo misijas

  VILNIUS, rugpjūčio 17 — Sputnik. Baltarusijos kariuomenė rugpjūčio 17–20 dienomis rengs taktinių pratybų ciklą su raketų batalionų baterijomis šalia Baltarusijos atominės elektrinės ir poligonuose Gardino srityje, pranešė Baltarusijos gynybos ministerija.

  "Nuo rugpjūčio 17 iki 20 dienos, vadovaujantis kariuomenės rengimo planu, karinio rengimo aikštelėse ir atskirose reljefo vietose bus surengta daugybė taktinių pratybų su raketinių batalionų baterijomis, jos bus dislokuotos zonoje prie Astravo, mokymo aikštelėse "Gožskij" ir "Neman", — skelbiama Baltarusijos gynybos ministerijos "Telegram" kanale.

  Be to, pasak Baltarusijos gynybos ministerijos, vykdant bataliono taktines pratybas, 103-osios oro desanto brigados personalas persikels į mokymo poligoną "Gožskij", kur kartu su pasienio tarnyba spręs valstybės sienos atkarpų stiprinimo klausimus.

  "Taip pat šiuo laikotarpiu poligonuose vyks planinės kovinės šaudymo pratybos su atskirais 6-osios ir 11-osios atskirų mechanizuotų brigadų tankais ir mechanizuotais batalionais", — rašoma pranešime.

  Anot Gynybos ministerijos, šiuo metu kariuomenės būriai užima pozicijas treniruočių aikštelėse ir reljefo dalyse, komplektuoja savo įtvirtinimo įrangą ir yra pasirengę vykdyti kovinio rengimo misijas.

  Tegai:
  pratybos, Baltarusija

  Svarbiausios temos