06:29 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot Amerikos lyderio, jo konkurentas rinkimuose demokratas Baidenas negalės bendrauti su pasaulio lyderiais taip gerai, kaip pats Trampas

  VILNIUS, rugpjūčio 18 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pavadino Vladimirą Putiną "pasaulinio lygio šachmatininku" kartu su Kinijos, Turkijos ir Šiaurės Korėjos vadovais Si Dzinpingu, Tajipu Erdoganu ir Kim Čong Inu. Taip pat Amerikos prezidentas dar kartą pažymėjo, kad jo konkurentas Džo Baidenas negalės konkuruoti su tokiais lyderiais.

  "Vienas dalykas, kurį aš supratau — Putinas, prezidentas Si, Kim Čong Inas, Tajipas Erdoganas — jie yra pasaulinio lygio šachmatininkai", — pasakė Trampas kalbos Viskonsino valstijoje metu.

  Kaip praneša RIA Novosti, Amerikos prezidentas taip pat sukritikavo Baideną ir užsiminė, kad jei jo konkurentas taps prezidentu, jis negalės bendrauti su pasaulio lyderiais taip gerai, kaip jo pirmtakas.

  Anksčiau Trampas jau priešpastatė Baidenui šiuos pasaulio lyderius. Amerikos prezidentas teigė, kad Putinas, Si ir Erdoganas yra nuovokūs, o jo konkurentas demokratas turėtų išlaikyti intelekto testą.

  Baidenas, jei bus išrinktas, taps seniausiu JAV prezidentu istorijoje — jam bus 78 metai, jis yra ketveriais metais vyresnis už Trampą. Kalbas apie Baideno intelektą skatina dažnai pasitaikantys politiko kalbos riktai.

  Tegai:
  JAV, Rusija, Vladimiras Putinas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos